Сторінка 8: Мамологи в Києві

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Медведєв Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович проводить весь спектр амбулаторних операцій, займається лікуванням при патології судин, захворювань шкіри і підшкірної клітковини. Володіє методиками діагностування родимок: ректороманоскопією і пункційної діагностикою. Постійний учасник міжнародних конференцій, має 5 друкованих наукових робіт та 3 раціоналізаторських пропозиції, які присвячені профілактиці та лікуванню хірургічних та онкологічних захворювань
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 450 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Мамолог, Онколог Сліпородська Лілія Леонідівна на Doc.ua
Лікар-мамолог і онколог проводить діагностику та лікування передракових захворювань молочних залоз. Займається лікуванням таких захворювань, як мастопатія, передменструальна масталгія, лактаційний і нелактаційний мастит, фіброаденома.
Консультативно-діагностичний центр Святошинського району
ул. Симиренко, 10на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог Єрмакова Анжела Іванівна на Doc.ua
Анжела Іванівна діагностує за допомогою відеокольпоскопії, біопсії і лікує патології шийки матки. Проводить процедури кріодеструкції, хімічної деструкції, радіохвильової, лазерної коагуляції. Діагностує і проводить лікування запалень, в тому числі ЗПСШ - мікоплазмозу, уреаплазмозу, хламідіозу, ВПЛ-інфекції, генітальних інфекцій
Лікар Мамолог, УЗД-фахівець Коваленко Олександр Володимирович на Doc.ua
Доктор Коваленко займається всебічної терапією патологій молочної залози різного генезу. Також Олександр Володимирович виконує широкий спектр діагностичних досліджень в мамології (УЗД, дуктографія, пневмокистографія). Є автором багатьох доповідей і наукових робіт по темі мамології.
Лікар Мамолог, Онколог Бобровник Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар здійснює амбулаторні і виїзні консультації пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Володіє знаннями симптоматики онкозахворювань, займається діагностикою онкологічних захворювань і передпухлинних станів молочної залози. Веде активну практичну діяльність і бере участь в науково-практичних конференціях
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Мамолог Трандафілова Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна - акушер-гінеколог, займається гінекологічною ендокринологією, лікує патології шийки матки та молочної залози, запальні захворювання, проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію.
Сучасна медицина, медичний центр
Повторный прием - 380 грн.
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Онколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Хірург Кравчук Юрій Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на маммологічних і шкірних онкозахворюваннях. Проводить діагностику (УЗД, дерматоскопія, пункції), консервативне і хірургічне лікування доброякісних, злоякісних і передракових патологій. Практикує лазерне видалення новоутворень шкіри
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Бабенко Костянтин Петрович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з колосальним і успішним досвідом роботи. Мамолог і онкохірург вищої категорії. Проводить радикальні органозберігаючі операції, мастектомії в різних модифікаціях, одномоментні і відстрочені пластики молочних залоз. Автор наукових статей з проблем онкомаммологіі
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Мамолог Захарчук Софія Вікторівна на Doc.ua
Софія Вікторівна займається діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз. Проводить профілактичний огляд пацієнток, дає рекомендації по грудному вигодовуванню. Є активним учасником міжнародних конференцій, симпозіумів та майстер-класів.
Лікар Пластичний хірург, Хірург, Флеболог, Мамолог Сивенок Олександр Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Олександр Володимирович є прогресивним фахівцем в сфері малотравматичних операційних втручань в малій хірургії, хірургії судинних патологій, проктології і пластичної хірургії обличчя, кінцівок, молочної залози.