Сторінка 8: Мамологи в Києві

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Бабенко Костянтин Петрович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з колосальним і успішним досвідом роботи. Мамолог і онкохірург вищої категорії. Проводить радикальні органозберігаючі операції, мастектомії в різних модифікаціях, одномоментні і відстрочені пластики молочних залоз. Автор наукових статей з проблем онкомаммологіі
Лікар Мамолог, Пластичний хірург, Хірург-онколог Звєрєв Ігор Германович на Doc.ua
Ігор Германович - досвідчений мамолог і онколог, проводить всебічну терапію доброякісної і злоякісної патології молочної залози, включаючи оперативні втручання, реконструктивну пластику грудей. Регулярно бере участь в конференціях, які зачіпають питання раку грудей, пластичну і естетичну хірургію.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Демишева Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець з УЗ-діагностики в акушерстві та гінекології, мамолог. Брала участь в наукових виставках, семінарах і конференціях по своїй спеціальності.
Лікар Мамолог, Онколог, Проктолог, Хірург Коцубанов Костянтин Вікторович на Doc.ua
Доктор Коцубанов володіє широким спектром мініінвазивних хірургічних методик терапії геморою і інших патологічних утворень і порушень в проктології. Костянтин Вікторович вільно оперує всіма ендоскопічними методиками досліджень проктологічних захворювань. Також доктор Коцубанов є досвідченим баріатричним хірургом.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Білоусов Сергій Євгенійович на Doc.ua
Сергія Євгеновича - досвідчений хірург-онколог, фахівець з лікування захворювань молочної залози. Професійні інтереси включають процедури з хірургічної дерматології, онкології, мамології, виконання пункційної біопсії, електроексцизії новоутворень шкіри, підшкірної клітковини.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Кузовик Олена Василівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Олени Василівни входить діагностика і лікування захворювань молочної залози як консервативними, так і оперативними методами. Лікар також проводить пункційну біопсію молочної залози і амбулаторну хірургію з видалення атером, ліпом і папілом.
Лікар Мамолог, Пластичний хірург Якобчук Андрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Якобчук А.А. виконує всі реконструктивні та естетичні операції в хірургії, включаючи операції на молочній залозі, операції на обличчі та інших областях тіла. Учасник телепроектів «За Живе», «Поверніть мені красу» СТБ; «Говорить Україна» ТРК Україна; постійний автор блогу ТСН.ua; «Обозреватель»; «Forbes woman».
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог Соколова Марія Глібівна на Doc.ua
Лікар Марія Глібівна є фахівцем з антенатального (допологового) догляду. Надає весь спектр акушерсько-гінекологічної допомоги. Займається підготовкою до вагітності, надає допомогу при невиношуванні. Проводить лікування в сфері ендокринної, інвазивної амбулаторної гінекології, урогінекології.
Лікар Мамолог, Онколог Кушнір Антон Леонідович на Doc.ua
Антон Леонідович - лікар онколог з 10-ти річним стажем в професії. Вища освіта за спеціальністю лікувальна справа. Закінчив інтернатуру за фахом хірургія, стажувався в мамології та працював хірургом-маммологом.
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець Бабіюк Алла Вікторівна на Doc.ua
Алла Вікторівна є досвідченим лікарем, який спеціалізується на терапії захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням ЗПСШ, патологій шийки матки. Проводить терапію безпліддя, клімактеричного синдрому, гормональних порушень, порушень менструального циклу. Активний учасник конференцій і семінарів.
chevron_left
Показати ще 7 Лікаріautorenew
8 9 chevron_right