Лікар Мамолог, Онколог Тараненко Юлія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Тараненко Юлія Юріївна

Юлія Юріївна займається лікуванням травм і захворювань молочних залоз, передракової патології грудей, проводить огляд залоз у вагітних, надає рекомендації по грудному вигодовуванню. Веде прийом пацієнтів з дисгормональними проліферативними процесами. Бере участь в підготовці жінок до штучного запліднення

Перевірені відгуки про лікаря 268 відгуків

Олена 18 Квітень 2024
Добре все було на цьому візиті. Лікар гарно мене прийняла, все доступно пояснила, все чітко розказала та показала. Гарно мене проконсультувала, загалом візит у цього лікаря мені дуже сподобався.
Віктория 01 Квітень 2024
Дуже чуйна, уважна й насамперед професійна лікарка, ретельно переглянула попередні висновки, промацала. Одразу видно, що вона розуміється у своїй справі. Я задоволена, що потрапила саме до неї.
Оксана 22 Лютий 2024
До лікаря зверталася перший раз, на консультації все було добре. Лікар призначив аналізи, тільки після отримання результатів аналізів будуть якісь висновки та лікування. Перші враження хороші, планую звернутися ще
Карина 04 Січень 2024
До лікаря зверталась вже не перший раз, все чудово
Направлено до клініки
Марина 02 Жовтень 2023
У лікаря не було технічних засобів, щоб подивитися знімок. Йшла до лікаря сам з цим
Ольга 13 Вересень 2023
Карина 25 Липень 2023