Сторінка 11: Мамологи в Києві

Лікар Мамолог Бацей Алла Василівна на Doc.ua
Бацей Алла Василівна
Лікар другої категорії
Має спеціалізацію по онкології, гінекології, онкогінекології. Виконує ранню діагностику і терапію гормонозалежних новоутворень молочних залоз.
Лікар Онколог, Мамолог Кушнір Антон Леонідович на Doc.ua
Антон Леонідович - лікар онколог з 10-ти річним стажем в професії. Вища освіта за спеціальністю лікувальна справа. Закінчив інтернатуру за фахом хірургія, стажувався в мамології та працював хірургом-маммологом.
Євромед
повторная консультация - 250 грн.
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Мамолог, Хірург-онколог Болобан  Георгій  Владиславович на Doc.ua
Болобан Георгій Владиславович
Лікар Хірург, Онколог, Мамолог Савчук Сергій Антонович на Doc.ua
Лікар володіє всіма видами хірургічного лікування раку молочної залози і доброякісних новоутворень. Нагороджений почесною грамотою МОЗ України за вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я та високий професіоналізм
Лікар Мамолог, Хірург-онколог Тарасов Олександр Олександрович на Doc.ua
Мамолог, онкохірург. Досвід роботи 17 років в Донецькому обласному протипухлинному центрі, в стаціонарному відділенні реконструктивно-пластичної хірургії, онкохірургії молочних залоз. Проводить консультації (огляд, мамологічне обстеження, призначення схем лікування), консультує вагітних, годуючих жінок. Використовує офіційні міжнародні (європейські і американські) підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань молочних залоз.
Лікар Хірург, Мамолог Сайко  Михайло Андрійович на Doc.ua
Михайло Андрійович кваліфікований лікар-хірург. Спеціалізується на невідкладній допомозі при запальних захворюваннях молочної залози, інтервенційних маніпуляціях з ультразвуковою навігацією. Проводить диференційну діагностику доброякісних і злоякісних новоутворень молочних залоз і ін.
Лікар Хірург-онколог, Мамолог Мартиненко  Олександр   Григорович на Doc.ua
Олександр Григорович – лікар хірург-онколог, мамолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних, доброякісних та передпухлинних захворювань шкіри та підшкірної клітковини (папіломи, атероми, невуси, ліпоми, бородавки та ін.),молочної залози (мастопатії, фіброаденоми, кісти, мастити та ін.), грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу. Також лікар виконує хіміотерапевтичне та гормональне лікування злоякісних пухлин за винятком гострих та хронічних лейкозів (онкогематології). Олександр Григорович володіє усіма видами оперативних втручань, а також проводить біопсії.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог Бабіюк Алла Вікторівна на Doc.ua
31рік досвіду
Алла Вікторівна є досвідченим лікарем, який спеціалізується на терапії захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням ЗПСШ, патологій шийки матки. Проводить терапію безпліддя, клімактеричного синдрому, гормональних порушень, порушень менструального циклу. Активний учасник конференцій і семінарів.
Медичний центр Святого Пантелеймона на вул. Сімферопольській
вул. Симферопільська, 19/1на карті
Дарницькийм. Харківська
Медичний центр Святого Пантелеймона +
вул. Зодчих, 34 Ана карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар УЗД-фахівець, Мамолог, Акушер-гінеколог Колібаба Тамара Вацлавівна на Doc.ua
Тамара Вацлавівна - акушер-гінеколог, мамолог, лікар УЗД. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом, захворювань органів малого тазу, щитовидної залози і молочних залоз. Займається нормалізацією жіночого гормонального фону
Лікар Хірург, Онколог, Мамолог, Проктолог, УЗД-фахівець Бураков Вадим Ігорович на Doc.ua
Лікар-хірург спеціалізується на загальній хірургії (хірургія м'яких тканин, абдомінальна хірургія), проводить лапароскопічні операції. Займається діагностичною ультразвуковою діагностикою м'яких тканин, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, інтервенціями під контролем УЗД (пункції, біопсії)
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
Комплексна консультація проктолога (включаючи ректороманоскопію і аноскопію) - 1300 грн.
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин