Сторінка 10: Мамологи в Києві

Лікар Онколог, Хірург, Мамолог Білоусов Сергій Євгенійович на Doc.ua
Сергія Євгеновича - досвідчений хірург-онколог, фахівець з лікування захворювань молочної залози. Професійні інтереси включають процедури з хірургічної дерматології, онкології, мамології, виконання пункційної біопсії, електроексцизії новоутворень шкіри, підшкірної клітковини.
Медичний центр Святого Пантелеймона на вул. Сімферопольській
вул. Симферопільська, 19/1на карті
Дарницькийм. Харківська
Медичний центр Святого Пантелеймона +
вул. Зодчих, 34 Ана карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Хірург, Онколог, Мамолог Кузовик Олена Василівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Олени Василівни входить діагностика і лікування захворювань молочної залози як консервативними, так і оперативними методами. Лікар також проводить пункційну біопсію молочної залози і амбулаторну хірургію з видалення атером, ліпом і папілом.
Лікар Мамолог Качуренко Євгеній Вікторович на Doc.ua
Лікар-мамолог, в професійні інтереси якого входить діагностика і лікування захворювань молочних залоз, таких як мастопатія, рак молочної залози, гінекомастія та ін. Варто відзначити, що Євген Вікторович бере активну участь в різних науково-практичних конференціях, а також тематичних навчальних семінарах і циклах різного формату.
Лікар Онколог, Мамолог Зотов Олексій Сергійович на Doc.ua
Зотов Олексій Сергійович
Лікар-мамолог, онколог. Коло спеціалізацій і наукових досліджень, в числі інших, включає питання променевої діагностики та комплексного лікування злоякісних пухлин, лікування мастопатій і раку молочної залози, онкопластичну хірургію, діагностику та лікування пухлин шкіри, ендокринних пухлин. Олексій Сергійович є лауреатом Міжнародного рейтингу популярності «Золота Фортуна» в номінації «За вагомі внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм»
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Касьян Катерина Сергіївна на Doc.ua
Касьян Катерина Сергіївна, є завідуючою гінекологічним підрозділ «Медичного центру Олега Колібаби». Займається проблемами ендокринної гінекології, малоінвазивної оперативної гінекології і проблемами всіх форм безпліддя. Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
Лікар Пластичний хірург, Мамолог Якобчук Андрій Анатолійович на Doc.ua
Доктор Якобчук А.А. виконує всі реконструктивні та естетичні операції в хірургії, включаючи операції на молочній залозі, операції на обличчі та інших областях тіла. Учасник телепроектів «За Живе», «Поверніть мені красу» СТБ; «Говорить Україна» ТРК Україна; постійний автор блогу ТСН.ua; «Обозреватель»; «Forbes woman».
Клініка Гармонія
вул. Пимоненка, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Онколог, Хірург, Мамолог Хилько Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Дмитро Анатолійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні в області мамології, хірургії молочної залози і м'яких тканин. У лікаря вища категорія за спеціальністю «онкохірургія», є кандидатом медичних наук в напрямку «онкологія»
Лікар Мамолог Смоланка Іван Іванович на Doc.ua
Смоланка Іван Іванович
Доктор медичних наук
Хірург-онколог, доктор медичних наук, має вищу категорію, займає посаду головного онкохірурга МОЗ України, проводить скринінг, діагностику, променеву терапію і хіміотерапію. Автор 25-ти винаходів, а також трьох монографій і великої кількості наукових робіт
Лікар Онколог, Мамолог Денисенко Ярослав Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
У медицині Ярослав Володимирович понад двадцять років. Працює у напрямку хірургії та онкології. Лікар спеціалізується на лікуванні доброякісних і злоякісних утворень молочної залози, пластичних і реконструктивних операціях на молочних залозах
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог Гончар Костянтин Володимирович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві, гінекології та ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, УЗД-діагностику, гістероскопія. У своїй роботі застосовує радіохвильової хірургію