Лікар Мамолог, УЗД-фахівець, Онколог, Хірург Гаращенко Оксана Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Гаращенко Оксана Олександрівна

Лікар вищої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Лікар-мамолог першої категорії, займається діагностикою та лікуванням запальних, ендокринних, доброякісних і інших захворювань молочних залоз. Оксана Олександрівна є учасником науково-практичних конференцій і семінарів, що стосуються онкології, мамології, реконструктивної та пластичної хірургії.
ОКСАЛ.мед
Консультация — 500 грн, УЗД — 500 грн.
ул. Богдановская, 7-Вна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
102 Відгуки
Инна 17 Лютий 2020
Вчора була на прийомі у лікаря Гаращенко Оксани. Прийомом залишилась дуже задоволена. Лікар дуже привітна і компетентна. На всі пититання , які мене цікавили я отримала кваліфіковану зрозуміфлу відповідь.
Антонина 16 Жовтень 2019
Швидко, чітко, професійно.
Марина 19 Червень 2019
Я осталась довольна приемом. Доктор внимательная, провела хорошую консультацию, ответила на все вопросы, которые меня волновали. Через полгода приду к доктору еще раз.
Ольга 13 Березень 2019
Я уже не первый раз у этого доктора, она - профессионал.
Анжела 06 Лютий 2019
Мне понравилось, что она в процессе обследования мне все рассказывала, а не так как обычно другие врачи - все делают молча.
Юлия 14 Листопад 2018
Доктор хороший, мне нравится, хорошая клиника, спасибо.
Марта 24 Жовтень 2018
Врач очень хороший, всё понравилось.
Виктория 24 Жовтень 2018
Хороший, внимательный доктор. На консультации все рассказала и я осталась полностью довольна приемом. Спасибо.
Татьяна 17 Жовтень 2018
В принципе не плохо.
Наталия 04 Липень 2018
Очень внимательный врач, профессиональный. Очень хорошее отношение к пациентам. Спасибо.
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ