Сторінка 9: Мамологи в Києві

Лікар Мамолог, Онколог, Дерматоонколог Гусєва Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар - досвідчений і кваліфікований лікар в області дерматології, онкології, мамології та хірургії. Є регулярним учасником престижних наукових семінарів і з'їздів дерматологів. Лікар постійно вдосконалює свої знання і кваліфікацію, завдяки відвідуванню курсів в своїй області. Спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб шкіри, грибкових інфекцій нігтів, волосся, новоутворень шкіри, онкологічних захворювань.
Добробут (Борис) на м. Осокорки
пр-т Бажана, 12 ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург Звєрєв Ігор Германович на Doc.ua
Ігор Германович - досвідчений мамолог і онколог, проводить всебічну терапію доброякісної і злоякісної патології молочної залози, включаючи оперативні втручання, реконструктивну пластику грудей. Регулярно бере участь в конференціях, які зачіпають питання раку грудей, пластичну і естетичну хірургію.
медичний центр «Проф Медікал»
Консультація первинна – 500 грн Консультація повторна – 470 грн
вул. Липківського, 25на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Сорокін Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів в області онкології, доктор веде пацієнтів з хірургічними патологіями, також володіє різними методиками лікування патологій молочних залоз.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Комплексна консультація лікаря-онколога (мамолога) в клініці (включаючи УЗД молочних залоз) - 940 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Мамолог, Онколог Балицька Олена Вікторівна на Doc.ua
Онколог-мамолог Олена Вікторівна працює з доброякісними і злоякісними новоутвореннями грудної залози і мастопатіями. Лікар Балицька практикує як клінічний ординатір в провідній установі онкологічного профілю - Національному інституті раку. Веде наукову роботу під керівництвом найбільш авторитетного онколога-мамолога України Івана Смоланки. Володіє англійською мовою, регулярно відвідує українські та зарубіжні конгреси, конференції, семінари за своїм профілем. Є оперуючим онкологом
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог Радченко Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Володіє комплексом методик терапії патологій шийки матки. Займається підбором, постановкою контрацептиву. Проводить обстеження для з'ясування причин безпліддя, консультує з питань підготовки до зачаття.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Катеринич Олександр Олександрович на Doc.ua
Мамолог-онколог вищої категорії проводить консультування, мамологічне обстеження з призначенням індивідуальної схеми лікування молочних залоз. Пріоритетні напрямки - рання діагностика і лікування вузлових і дифузних форм мастопатії, раку молочної залози. У доктора великий досвід лікування пацієнтів з використанням всіх видів хірургічних втручань на молочній залозі. Олександр Олександрович практикує органосохраняющее лікування згідно з міжнародними стандартами
Лікар Мамолог, Хірург, УЗД-фахівець, Онколог Аксьонов Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар впровадив в практику і успішно застосовує нову ендоскопічну методику дослідження проток молочних залоз, що не має аналогів в Україні, маммодуктоскопію. Є автором кількох патентів на винахід та 14 наукових публікацій
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Грибач Сергій Михайлович на Doc.ua
Мамолог першої категорії, онкохірург. Професійні інтереси - лікування доброякісних утворень в молочних залозах (кіст, фіброаденоми, аденоз) і утворень, що мають онкологічну природу.
Лікар Мамолог, Хірург, УЗД-фахівець Іщенко Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович лікар мамолог, хірург вищої категорії. Проводить ультразвукову діагностику захворювань хірургічного профілю, лікування захворювань молочних залоз, щитовидної залози. Оперативні втручання з приводу доброякісних захворювань молочних залоз, різні оперативні втручання амбулаторної практики, трепан біопсії пухлин молочних залоз та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Ярославцева Ірена Володимирівна на Doc.ua
Ярославцева Ірена Володимирівна консультує пацієнтів від 18 років. Має значний досвід у лікуванні гінекологічних захворювань: запалень жіночої сечостатевої системи, ендометріозу, міоми тіла матки, кісти яєчників, ендокринних патологій (гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників, пролактинемії та ін.). Веде консультації з планування вагітності та репродуктивного здоров'я, по грудному вигодовуванню і проблем молочної залози під час лактації. Проводить консультації з гендерної дисфорії і транссексуалізму