Сторінка 12: Мамологи в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Хірург, Акушер-гінеколог, Проктолог, Мамолог Приблуда Олексій Вікторович на Doc.ua
Олексій Вікторович - хірург і УЗД-фахівець, що виконує операції на черевній порожнині, грудній клітці, оперативні втручання при політравмі, операції при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок, операції при геморої та ін.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Звєрєв Герман Рідович на Doc.ua
Герман Рідович - онколог, мамолог, фахівець в галузі хірургії молочних залоз, черевної порожнини і малого таза. Займається лікуванням болю в грудях, маститу, мастопатії, гінекомастії, раку молочної залози, фахівець в області реконструктивної пластики грудей
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
медичний центр «Проф Медікал»
Консультація первинна – 500 грн Консультація повторна – 470 грн
вул. Липківського, 25на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Онколог, Мамолог Корнієнко Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович – спеціаліст із невідкладної допомоги в хірургії черевної порожнини. Його робота – це оперативна допомога пацієнтам з апендицитом, виразками, защемленими грижами, непрохідністю кишківника та іншими патологіями, що потребують хірургічного втручання. Вважає, що головне в професії – не нашкодити та зробити все, аби справді допомогти людині.
Лікар Мамолог Колегов В'ячеслав Васильович на Doc.ua
Мамолог, хірург вищої категорії, займається питаннями, пов'язаними з патологічними процесами в молочній залозі у жінок, включаючи фіброзно-кістозну хворобу, мастодинію, мастити.
Лікар Дерматоонколог, Онколог, Мамолог Кучма Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в мамології. Займається такими захворюваннями як лактостаз, масталгія, гінекомастія, доброякісні та злоякісні пухлини молочної залози і т. Д. Веде прийом пацієнток старше 12 років
Центр здорового життя
вул. Предславинська, 29на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар УЗД-фахівець, Мамолог, Онколог Яцунська Наталія Василівна на Doc.ua
Онколог-мамолог, що займається лікуванням захворювань молочних залоз різної етіології. Проводить ранню діагностику, терапію доброякісних і злоякісних новоутворень в молочних залозах, а також здійснює комплексне спостереження за їх станом. Уваги заслуговує й те, що Наталя Василівна є фахівцем в області ультразвукової діагностики
Лікар Ендоскопіст, Хірург, Мамолог Прудников Олексій Борисович на Doc.ua
Олексій Борисович проводить ендоскопічні дослідження. Володіє методиками проведення гастроскопії і колоноскопії. Займається оцінкою стану слизових, виявленням виразок, ерозій і джерел кровотечі, діагностуючи органи зсередини. Також лікар спеціалізується на захворюваннях хірургічного профілю
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Мамолог, Дерматовенеролог, УЗД-фахівець Мохонь  Людмила Іванівна на Doc.ua
Людмила Іванівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань жіночої статевої сфери, у тому числі й ендокринних порушень, діагностиці та лікуванні захворювань молочної залози. Лікар також проводить діагностику та лікування захворювань шкіри. Людмила Іванівна володіє такими видами діагностики, як біопсія, дерматоскопія, УЗД.
4.7
Лікар Онколог, Хірург, Флеболог, Проктолог, Мамолог, Судинний хірург Єфімов Максим Сергійович на Doc.ua
Доктор Єфімов М.С. має значний досвід клінічної практики в якості лікаря-хірурга і онкохірурга, виконує широкий спектр оперативних втручань в області амбулаторної та гнійної хірургії, проводить обробку ран, видалення новоутворень та ін.
4.7
Лікар Мамолог, Хірург, Онколог Мельник  Юлія  Ігорівна на Doc.ua
Юлія Ігорівна проводить консервативне і хірургічне лікування доброякісних і злоякісних захворювань молочних залоз. Займається лікуванням кістозної мастопатії, кістозно-фіброзної мастопатії, аденозів молочних залоз, фіброаденоми молочної залози, абсцесів молочних залоз, травм молочних залоз, лактостазів та ін.