Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Катеринич Олександр Олександрович на Doc.ua

Катеринич Олександр Олександрович

Лікар вищої категорії
26 років досвіду
Дорослі
Мамолог-онколог вищої категорії проводить консультування, мамологічне обстеження з призначенням індивідуальної схеми лікування молочних залоз. Пріоритетні напрямки - рання діагностика і лікування вузлових і дифузних форм мастопатії, раку молочної залози. У доктора великий досвід лікування пацієнтів з використанням всіх видів хірургічних втручань на молочній залозі. Олександр Олександрович практикує органосохраняющее лікування згідно з міжнародними стандартами
Клініка «Мед Лена»
Консультативный прием маммолога - 700 грн. Повторная консультация онкохирурга – 450 грн. Повторная консультация маммолога - 650 грн.
ЖК «Відпочинок», ул. Петрицкого, 17на карті
Святошинськийм. Святошин
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Профілактичний огляд молочних залоз

• Консервативне і хірургічне лікування патології молочних залоз

Перевірені відгуки про лікаря

13 Відгуки
Валентина 10 Березень 2021
Врач был без халата, без маски. Опоздал на 10 минут. Уделил мне 30 минут своего времени по моей проблеме. Принесла снимки - не смотрел. Уже в конце достала своё заключение и он просмотрел мельком. У меня двоякое ощущение от визита к нему - с одной стороны говорил правильные вещи, говорящие о том что он специалист, с другой стороны - больше осталось вопросов чем ответов.
Світлана 14 Лютий 2020
Доктор очень интелегентній, профессионал своего дела. Приёмом очень довольна.
Лариса 13 Січень 2020
Я сознательно шла к этому доктору, потому что мне нужен был именно этот доктор. Коль я шла по протекции ставлю наивысшие балы.
Тетяна 14 Серпень 2019
Лікар пояснив причини хвороби того чого я не знала. Багато розповів, допоміг та дав чудову консультацію. Ми заспокоїлися, нам дуже сподобався візит до лікаря.
Наталия 19 Березень 2018
Всем довольна.