Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Анікусько Микола Федорович на Doc.ua

Відгуки про Анікусько Микола Федорович

Микола Федорович — фахівець в області мамології, онкології, онкохірургії, реконструктивно-відновлювальної хірургії. Доктор проводить діагностику, лікування передпухлинної патології, злоякісних захворювань молочної залози, шкіри, м'яких тканин. Микола Федорович автор 27 публікацій, отримав майстерню ступінь (MS) в хірургічній онкології, реконструктивної та естетичної хірургії молочної залози (MRBS) в Іспанії. Є членом експертної групи по онкомаммології і онкодерматології. Веде іноземних пацієнтів.

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Анонімно 03 Квітень 2024
Сподобався лікар, пройшов візит добре.Повністю усім залишилася задоволена.
Дарʼя 28 Лютий 2024
Дуже сподобався лікар, дуже кваліфікований
Галина 14 Лютий 2024
Дуже сподобалося на візиті. Лікар відповів на всі запитання, які мене цікавили, пояснив все чітко та доступно. Залишилися тільки  позитивні враження від візиту.
Анастасія 14 Лютий 2024
Все добре пройшло. Дуже гарний прийом. Лікар дуже гарний, кваліфікований, компетентний у своїй справі. Все супер було. Візитом я задоволена залишилася.
Наталія 25 Жовтень 2023
Олена 09 Жовтень 2023
Лариса 05 Липень 2023
Це найкращий лікар якого я зустрічала. Лікар від бога який не корисний, він дійсно рятує людей і допомагає. Таких лікарів як він немає
Тетяна 05 Червень 2023
Anastasiia 24 Квітень 2023