Сторінка 40: Хірурги в Києві

Лікар Уролог, Хірург Латишов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Латишов Костянтин Володимирович
Дитячий хірург і уролог вищої категорії проводить діагностику і лікування дітей із захворюваннями, що стосуються дитячої хірургії та урології. Постійно освоює нові методики оперативного лікування, зокрема, в неонатології та лапароскопії
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Петренко Олег Миколайович на Doc.ua
Петренко Олег Миколайович
Олег Миколайович є автором безлічі наукових робіт, патентів. Спеціалізується на загальній, гнійній, судинній хірургії. Проводить оперативні втручання при патологічних процесах в судинах кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність.
Київська міська клінічна лікарня №4
вул. Солом'янська, 17на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Виклик додому
Лікар Хірург, УЗД-фахівець Мелешко  Олександр Вікторович на Doc.ua
Спеціалізується на амбулаторній (малоінвазивної, консервативної) хірургії та спортивній медицині. Проводить діагностику і лікування захворювань внутрішніх органів, судин нижніх кінцівок, ран, новоутворень м'яких тканин, спортивних травм. Кваліфіковано виконує УЗД внутрішніх органів, органів малого таза, сечовидільної системи, щитовидної, молочних залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин. Автор 5 друкованих та електронних статей.
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Лікар Проктолог, Хірург Шушкевич Юрій Миколайович на Doc.ua
Шушкевич Юрій Миколайович
Юрій Миколайович спеціалізується на загальній хірургії та хірургічному лікуванні проктологічних захворювань. Проводить різні обстеження (ректороманоскопію, колоноскопію). Займається лікуванням геморою, гострих анальних тріщин і тріщин прямої кишки, проктитів, колітів, а також виконує апендектомію, холецистектомію, видалення новоутворень і гриж. Приймає дорослих і дітей від 5 років
Лікар Ендоскопіст, Проктолог, Хірург Жуков Ігор Євгенійович на Doc.ua
Досвідчений лікар проводить діагностику і лікування захворювань. Використовує такі методи досліджень, як: гастроскопія, колоноскопія. Займається проведенням геморроідектомії, латексного лігування гемороїдальних вузлів, хірургією м'яких тканин, герніопластики
Іштар
Консультація ендоскопіста (передопераційна, планова, коментар по рез-м ПГД) - 500 грн; Первинна консультація проктолога (без аноскопії) - 750 грн; Первинна консультація проктолога (з аноскопії) - 1100 грн; Первинная консультація хірурга - 700 грн;
вул. Оболонська, 6на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Хірург, Травматолог, Ортопед Висоцька Світлана Миколаївна на Doc.ua
Дитячий хірург лікує пацієнтів при запальних процесах, опіках, болях в животі, забитих ранах та ін. Регулярно відвідує хірургічні конференції, читає медичну літературу, обмінюється інформацією з колегами. У Світлани Миколаївни більше 10 років досвіду в медицині
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Онколог, Хірург, Мамолог Білоусов Сергій Євгенійович на Doc.ua
Сергія Євгеновича - досвідчений хірург-онколог, фахівець з лікування захворювань молочної залози. Професійні інтереси включають процедури з хірургічної дерматології, онкології, мамології, виконання пункційної біопсії, електроексцизії новоутворень шкіри, підшкірної клітковини.
Медичний центр Святого Пантелеймона на вул. Сімферопольській
вул. Симферопільська, 19/1на карті
Дарницькийм. Харківська
Медичний центр Святого Пантелеймона +
вул. Зодчих, 34 Ана карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Ендоскопіст, Хірург Сеньків Тарас Ігорович на Doc.ua
Лікар-хірург і ендоскопіст першої категорії здійснює прийом дорослих і дітей з 5 років. Виконує оперативні втручання використовуючи інноваційні технології: апендектомія, холецистектомія, дуоденопластика, операцію Вінкельмана при гематоцеле, герніопластика пахових, стегнових, пупкових, вентральних гриж, абдомінопластика і ін.
Лікар Проктолог, Хірург Григор'ян Артем Іванович на Doc.ua
Лікар хірург, проктолог, виконав більше 600 оперативних втручань в загальній і абдомінальный хірургії, в тому числі близько 200 - лапароскопічним доступом, а також понад 2500 оперативних втручань та малоінвазивних процедур в проктології.
Лікар Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець, Флеболог Писаренко Артем Андрійович на Doc.ua
Лікар хірург, флеболог Писаренко Артем Андрійович професійно проводить консультативні прийоми, флебектомію, ендовенозну лазерну коагуляцію, склеротерапію, УЗД-доплерографію вен кінцівок, VAC-терапії, консервативне і оперативне лікування різних патологій