Сторінка 39: Хірурги в Києві

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Грибач Сергій Михайлович на Doc.ua
Мамолог першої категорії, онкохірург. Професійні інтереси - лікування доброякісних утворень в молочних залозах (кіст, фіброаденоми, аденоз) і утворень, що мають онкологічну природу.
Лікар Мамолог, Хірург, УЗД-фахівець, Онколог Аксьонов Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар впровадив в практику і успішно застосовує нову ендоскопічну методику дослідження проток молочних залоз, що не має аналогів в Україні, маммодуктоскопію. Є автором кількох патентів на винахід та 14 наукових публікацій
Лікар Мамолог, Хірург, УЗД-фахівець Іщенко Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович лікар мамолог, хірург вищої категорії. Проводить ультразвукову діагностику захворювань хірургічного профілю, лікування захворювань молочних залоз, щитовидної залози. Оперативні втручання з приводу доброякісних захворювань молочних залоз, різні оперативні втручання амбулаторної практики, трепан біопсії пухлин молочних залоз та ін.
Лікар Отоларинголог, Хірург, Пластичний хірург Компанієць Олег Анатолійович на Doc.ua
Доктор медичних наук, заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої категорії. Спеціалізується на проведенні функціональної ринопластики (пластика носа), за роки своєї роботи виконав понад 10 000 успішних операцій в отоларингології
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург-офтальмолог, Хірург, Офтальмолог Приходько  Наталія Миколаївна на Doc.ua
Приймає пацієнтів різного віку, спеціалізується на складних випадках запальних захворювань переднього відрізка ока. Володіє сучасними методами хірургічного лікування захворювань, естетичної корекції століття і периорбітальної зони. Проводить діагностику зору з подальшим призначенням окулярів і контактних лінз
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Лікар Уролог, Хірург Катба Зіяд Саїдович на Doc.ua
Катба Зіяд Саїдович
21рік досвіду
Лікар дитячий хірург, дитячий уролог вищої категорії з більш ніж 20-річним стажем роботи. Володіє англійською, арабською, івритом, російською та українською мовами, веде прийом іноземних пацієнтів. У своїй роботі використовує тільки сучасні методики з дотриманням європейських стандартів якості надання медичних послуг
Лікар Травматолог, Ортопед, Вертебролог, Хірург Срібний Кирило Олександрович на Doc.ua
Лікар - фахівець в ортопедії і травматології. Більше 10 років у медицині. Проводить консультації, застосовує техніки мануальної терапії, робить лікарські та знеболюючі блокади, ін'єкції, процедури ударно-хвильової терапії. Допомагає клієнтам з міофасціальним синдромом, ускладненнями остеохондрозу, контрактурами суглобів, порушеннями постави та ін. До 2008 р Кирило Олександрович був начальником медичної служби спецпідрозділу ЗСУ.
Лікар Хірург Пономаренко Олексій Петрович на Doc.ua
Пономаренко Олексій Петрович
Завідувач хірургічним відділенням, науковий співробітник відділення хірургії Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України. Проводить операції на черевної та грудної порожнини, дитячої урологічної патології, видаляє всі види гриж, виконує пластику діафрагмальних гриж, володіє технікою пункції печінки. Основний напрямок діяльності - хірургія раннього віку. Консультує дітей у відділеннях Київської обласної лікарні Інституті нейрохірургії НАМН України. Має 10-річний досвід роботи в хірургії і є автором понад 45 наукових публікацій
Лікар Хірург, Проктолог Подолян Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович є кваліфікованим абдомінальним хірургом і хірургом загальної практики. Доктор проводить найширший спектр оперативних втручань в ургентній хірургії, плановій хірургії, хірургії судинних патологій
Центральна районна поліклініка Печерського району
вул. Підвисоцького, 13на карті
Печерськийм. Звіринецька
Виклик додому
Лікар Хірург Коваленко Андрій Євгенійович на Doc.ua
Коваленко Андрій Євгенійович
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, професор, хірург-ендокринолог, лікар вищої категорії. Займається лікуванням вузлових форм зоба, автоімунних захворювань щитовидної залози, тиреотоксикозу, новоутворень і раку щитовидної залози. Має величезний досвід оперативного лікування захворювань щитовидної залози, здійснює ведення і спостереження післяопераційних пацієнтів.