Сторінка 36: Хірурги в Києві

Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Кавецький Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар вищої категорії Кавецький Олександр Михайлович має досвід роботи за напрямом «хірургія», «судинна хірургія», постійно бере участь міжнародних форумах, з'їздах судинних хірургів України та світу. Має навички роботи в хірургічному стаціонарі та медичних колективах на посаді організатора охорони здоров'я.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Бабенко Костянтин Петрович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з колосальним і успішним досвідом роботи. Мамолог і онкохірург вищої категорії. Проводить радикальні органозберігаючі операції, мастектомії в різних модифікаціях, одномоментні і відстрочені пластики молочних залоз. Автор наукових статей з проблем онкомаммологіі
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Офтальмолог, Хірург Рубан Андрій Миколайович на Doc.ua
Рубан Андрій Миколайович
Офтальмолог, має вищу категорію, кандидат медичних наук, за свою практику виконав більше 10-ти тисяч операцій з приводу макулярних розривів сітківки, катаракти, відшарування сітківки, травм ока, вітреоретинальної патології. Займає посаду керівника напряму офтальмології клініки «Медікал Клаб».
Лікар Пластичний хірург, Хірург, Флеболог, Мамолог Сивенок Олександр Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Олександр Володимирович є прогресивним фахівцем в сфері малотравматичних операційних втручань в малій хірургії, хірургії судинних патологій, проктології і пластичної хірургії обличчя, кінцівок, молочної залози.
Лікар Проктолог, Уролог, Хірург Філатов Микола Сергійович на Doc.ua
Філатов Микола Сергійович
Микола Сергійович - хірург загального, урологічного та проктологічного профілів, має 5-річний досвід роботи в ургентній хірургії, є автором 2-х наукових статей, власником 2-х патентів на винахід. Приймає пацієнтів від 12 до 18 років. Має субспеціалізаціі по лапароскопічній хірургії, естетичній хірургії, лазерній хірургії
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Андрієць Володимир Савич на Doc.ua
Андрієць Володимир Савич
Лікар-хірург, проктолог, займається консервативним, хірургічним малоінвазивним лікуванням захворювань прямої кишки. Викладає за своєю спеціальністю в академії післядипломної освіти для інтернів. Доктору належать три патенти на винаходи і більше 40 наукових публікацій.
Лікар Пластичний хірург, Хірург Валіхновський Тарас Любомирович на Doc.ua
Лікар хірург, пластичний хірург з десятирічним досвідом роботи, спеціалізується на хірургії молочної залози, обличчя, тулуба, кінцівок.
Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)
вул. Протасів Яр, 23на карті
Солом'янський
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог, Пластичний хірург, Уролог Скворцов Костянтин Костянтинович на Doc.ua
Костянтин Костянтинович - фахівець в ендоскопічній хірургії. Проводить діагностичні дослідження, оперативну терапію захворювань органів травного тракту. Володіє методами традиційної, сучасної малоінвазивної хірургії. Проводить відеоколоноскопію пацієнтам
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Андролог, Уролог, Флеболог, Судинний хірург Севрюков Віктор Васильович на Doc.ua
Лікар-уролог, УЗД-фахівець (вища категорія), хірург (перша категорія), здійснює УЗД і операції, при аденомектоміі застосовує апарат для накладання швів на анастомоз сечового міхура і уретри.
Лікар Хірург, Ортопед, Травматолог Голубенко Олексій Олексійович на Doc.ua
Олексій Олексійович консультує дітей всіх вікових груп з питань своєчасного виявлення патологій і відхилень у розвитку. Підбирає заходи впливу з лікувальною і профілактичною метою. Надає кваліфіковану допомогу при гострих травмах
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті