Лікар Пластичний хірург, Хірург Шкіренко Олексій Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Шкіренко Олексій Юрійович

Олексій Юрійович спеціалізується на пластичній, естетичній і реконструктивній хірургії. Проводить такі пластичні операції, як: отопластика, блефаропластика, мамопластика, хейлопластика, лабіопластика

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Виталий 26 Жовтень 2021
Направлено до клініки
Антон 13 Липень 2021
У мене збільшилася мочка вуха, хоча про це ніхто не попередив. Також ніхто не попередив, що  після операції потрібно буде три дні не мочити рану. Я про це не знав! А у мене були плани, які були трохи порушені. Я про це дізнався вже в день операції.
Марина 11 Травень 2021
Дмитрий 19 Січень 2021
Марина 26 Грудень 2020
У меня была проблема с которой я ходила не к одному доктору и они не могли ее решить. Пришла к Алексею Юрьевичу и он предложил сразу все решить оперативно. Мне помогло и все понравилось на визите. Хожу на перевязки сейчас, все в порядке.
Виктория 16 Серпень 2019
Максим 04 Березень 2019
У моего ребёнка была паронихия на большом пальце ноги. Доктор в тот же день сделал операцию, а на следующий день мы приехали на перевязку. Алексей Юрьевич замечательный хирург, очень внимательный и аккуратный, оказал отличную помощь. Мы остались максимально довольны.