Короленко Владислав Борисович

Відгуки про лікаря Короленко Владислав Борисович

Лікар вищої категорії
43 років досвіду
Дорослі
Короленко В.Б., співробітник кафедри хірургії НМУ ім. О.О.Богомольця. На базі кафедри функціонує Республіканський Центр Проктології. Кандидат мед.наук, хірург проктолог вищої категорії. Опублікував 105 наукових робіт в українських і зарубіжних виданнях. Має 3 патенти України, 15 рацпропозицій. Вперше у світовій практиці розробив методику керованої локальної гіпотермії прямої кишки при тріщинах, геморої та інших запальних захворюваннях і пристрій для її здійснення. Першим в Україні розробив методику кріодеструкції геморою в амбулаторних у
ЛіДіКо
В стоимость включена ректороманоскопия. Выезд на дом - 800 грн.
ул. Михаила Коцюбинского, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 17 Червень Пт 18 Червень Сб 19 Червень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
На вказаний вам номер буде надіслано SMS із кодом підтвердження Як ми збираємо відгуки?
Перевірені відгуки про лікаря
108 Відгуки
Анонім 22 Червень 2020
Лікар кваліфікований. Все чудово пройшло.
Вера 14 Травень 2020
Все классно, я к нему уже ходила. Замечательный доктор. Буду всем рекомендовать. Шикарный врач.
Федір 12 Березень 2020
В первую очередь, я бы хотел отметить спокойствие и позитивный настрой, пожилого, но все же приятно заряженного врача. Отметить опыт. Потому что, когда понимаешь, что тебя будут оперировать не трясущимися руками. А понимающий человек и знающий в этом толк, и рука не дрогнет. При этом, он еще и поддерживает, абсолютно спокойно. Говорит: "Что ничего страшного нет". Это делает врача хорошим специалистом.
Владимир 19 Лютий 2020
Предлагает свою технологию лечения без альтернативы.
Алиса 08 Лютий 2020
Доктор квалифицированный специалист и с большим опытом. Все подробно рассказал и показал. Я довольна визитом
Никита 06 Лютий 2020
Все было нормально, все хорошо. Мне поставили диагноз, и назначили лечение.
Сергей 27 Листопад 2019
Трудно оценить профессионализм. Предложил хирургическое вмешательство, но в тех условиях, нет желания приходить туда снова.
Галина 09 Жовтень 2019
У врача много регалий, но я не совсем получила то, что хотела. Было предложено лечение в этой клинике, хотя можно было бы обойтись мазями. Не уверенна, насколько это правильно. Лечение весьма дорогое и только в этом месте.
Вера 22 Серпень 2019
Доктор: замечательный, классный!
Юлия 16 Липень 2019
Дуже гарний спеціаліст, але він дещо тис на мене, щодо операції. Це, не дуже мені сподобалося. Лікар, все гарно розповів, він хороший діагност. Якщо, мені потрібна буде консультація, в даному профілі, то звертатимуся, тільки до нього.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 chevron_right

Лікарі поблизу