Короленко Владислав Борисович

Короленко Владислав Борисович

Лікар вищої категорії
43 років досвіду
Дорослі
Короленко В.Б., співробітник кафедри хірургії НМУ ім. О.О.Богомольця. На базі кафедри функціонує Республіканський Центр Проктології. Кандидат мед.наук, хірург проктолог вищої категорії. Опублікував 105 наукових робіт в українських і зарубіжних виданнях. Має 3 патенти України, 15 рацпропозицій. Вперше у світовій практиці розробив методику керованої локальної гіпотермії прямої кишки при тріщинах, геморої та інших запальних захворюваннях і пристрій для її здійснення. Першим в Україні розробив методику кріодеструкції геморою в амбулаторних у
ЛіДіКо
В стоимость включена ректороманоскопия. Выезд на дом - 800 грн.
ул. Михаила Коцюбинского, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 17 Червень Пт 18 Червень Сб 19 Червень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Дипломи, сертифікати:

• 2003 р. - сертифікат учасника першого установчого з'їзду колопроктологів України з міжнародною участю (м. Київ, Україна);
  • 2006 р. - сертифікат учасника другого з'їзду колопроктологів України з міжнародною участю (м. Львів, Україна);
  • 2007 р. - сертифікат учасника другого з'їзду колопроктологів Росії (м. Уфа, Росія);
  • 2010 р. - сертифікат учасника наукового конгресу "IV Міжнародні Пироговські читання" (м. Вінниця, Україна);
  • 2010 р. - сертифікат Всеукраїнської науково-практичної конференції "Підвищення якості медичної допомоги: наукові засади та практичні результати" (м. Київ, Україна);
  • 2010 р. - сертифікат учасника науково-практичної конференції "Школа тромбопрофілактики" (м. Київ, Україна).
/r/n

2012 р. - курси в м. Рим, Італія.

/r/n

Європейське колопроктологічне товариство

Освіта

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, медицинский факультет (1972 г.).

Курси

2012 г. - курсы в г. Рим, Италия.

Участь в асоціаціях

• гастроскопія;
  • колоноскопія;
  • кріодеструкція геморою;
  • трансанальна деартеріалізація геморою (ТНD);
  • лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями;
  • локальна керована гіпотермія прямої кишки;
  • магнітотерапія прямої кишки;
  • квантова і лазеротерапія;
  • метод комп'ютерної вакуумкомпресіі;
  • хірургічні операції на прямій та ободовій кишці.

Перевірені відгуки про лікаря

108 Відгуки
Анонім 22 Червень 2020
Лікар кваліфікований. Все чудово пройшло.
Вера 14 Травень 2020
Все классно, я к нему уже ходила. Замечательный доктор. Буду всем рекомендовать. Шикарный врач.
Федір 12 Березень 2020
В первую очередь, я бы хотел отметить спокойствие и позитивный настрой, пожилого, но все же приятно заряженного врача. Отметить опыт. Потому что, когда понимаешь, что тебя будут оперировать не трясущимися руками. А понимающий человек и знающий в этом толк, и рука не дрогнет. При этом, он еще и поддерживает, абсолютно спокойно. Говорит: "Что ничего страшного нет". Это делает врача хорошим специалистом.
Владимир 19 Лютий 2020
Предлагает свою технологию лечения без альтернативы.
Алиса 08 Лютий 2020
Доктор квалифицированный специалист и с большим опытом. Все подробно рассказал и показал. Я довольна визитом

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ