Гнідко Сергій Леонідович

Відгуки про лікаря Гнідко Сергій Леонідович

Лікар вищої категорії
22 років досвіду
Дорослі
Сергій Леонідович — прогресивний фахівець в загальній хірургії, фахівець з малоінвазивної та лапароскопічної хірургії. Виконує широкий спектр хірургічних втручань, використовує в своїй практиці радіохвильовий скальпель, лазер, проводить УЗД. Практичний професійний досвід лікаря включає роботу в відділеннях лапароскопічної, гнійно-септичної хірургії, проктології, урології а також роботу в операційному блоці. Доктор розвивається в напрямку організації та управління охороною здоров'я
Клініка CitiDoctor
пр-т Степана Бандеры, 17/1на карті
Оболонськийм. Почайна
Клініка Медейра
ул. Енисейская, 8на карті
Голосіївськийм. Либідська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
Консультація хірурга (первинний прийом)800 UAH
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
89 Відгуки
Александр 03 Червень 2021
Я у этого доктора не впервые наблюдаюсь. Он всегда принимает на высоком и профессиональном уровне, очень вежливый, обходительный и осторожный. Рекомендую
Илона 10 Квітень 2021
Доктор профессиональный, очень внимательный и деликатный. Безболезненно провел осмотр, все рассказал, дал необходимые рекомендации. Однозначно, рекомендую.
Надя 16 Листопад 2020
Лікар дуже професійний та приємний в спілкуванні, все мені пояснив, мені все стало зрозуміло
Марина 15 Жовтень 2020
Очень спокойный и толковый врач, получила все рекомендации по своему вопросу.
Максим 05 Серпень 2020
Очень грамотный специалист, поставил диагноз, дал рекомендации.
Давид 21 Липень 2020
Дуже порядна людина. Батьку, інший лікар запропонував операцію при тому, що це смертельно небезпечно! Але цей лікар, при тому що він міг заробити, сказав, що це смертельно небезпечно! Прописав, що потрібно робити замість операції. Порядна людина, не вбивця!
Слинявский Руслан 24 Березень 2020
Лікар досвідчений.
Надежда 26 Лютий 2020
Дуже сподобалося. Дуже відповідальний, дуже приємний в спілкуванні лікар. Все пояснив. Дуже корисний був прийом.
Анна 30 Січень 2020
Доктор был внимательный и вежливый, пока все хорошо, буду наблюдаться у него дальше.
Лариса 28 Жовтень 2017
Получила всю необходимую информацию.
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ