Лікар Пластичний хірург, Хірург Валіхновський Ростислав Любомирович на Doc.ua

Відгуки про Валіхновський Ростислав Любомирович

Заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург більше з 20-річним досвідом роботи. Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук. З 2005 по 2010 рр. був особистим лікарем президента України. Завдяки унікальному дару, колосальному досвіду і фундаментальним знанням доктор Валіхновський і його клініка з 2012 року були обрані в якості партнера і експерта найпопулярніших телевізійних проектів - «Поверніть мені красу» ( «1 + 1»), «Я соромл

Перевірені відгуки про лікаря 247 відгуків

Татьяна 15 Лютий 2018
Христина 26 Січень 2018
Все було дуже прекрасно.
Инна 13 Грудень 2017
Владислав 05 Грудень 2017
Ирина 05 Грудень 2017
Услышала о всем, что хотела, довольна ответом, все, что мне надо было, я все четко поняла. Все было организована, никто меня не задержал, и я никого.
Наталия 30 Листопад 2017
Все нормально, все отлично. Хорошо. Внимательно выслушал. Спасибо большое.
Елена 19 Жовтень 2017
Все классно, правда, спасибо огромное. Великолепный доктор. Мне очень понравилось. У доктора золотые руки и я получила гораздо больше чем ожидала и чувствую себя красавицей. Мне нравиться подход доктора, я получила больше чем я рассчитывала. Я ни на минуту не пожалела о том, что я выбрала этого доктора.
Валерия 13 Жовтень 2017
Юлія 12 Жовтень 2017
Прийняли вчасно, задоволені консультацією.
Елена 05 Жовтень 2017
Все было в порядке, я довольна консультацией. Очень приятное впечатление, назначил курс, я прохожу некоторые процедуры, все хорошо.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right