Сторінка 6: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог Задорожна Тетяна Георгіївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог вищої категорії. Спеціаліст консультує пацієнтів, проводить процедури мезотерапії, редермалізації, біоревіталізаціі і ін.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Войтушенко  Галина  Миколаївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням шкірних захворювань як вродженого характеру, так і інфікованих. Галина Миколаївна веде пацієнтів з новонародженого періоду. Доктор проводить діагностику і лікування широкого спектру хвороб дерматовенерологічного профілю (паразитарних і інфекційних дерматозів, інфекційних захворювань шкіри), діагностику новоутворень. Кваліфікований фахівець з досвідом роботи більше 18 років
Лікар Трихолог, Дерматоонколог, Дерматолог, Дерматовенеролог Макар Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна - досвідчений фахівець в сфері дерматології. Веде прийом дорослих і маленьких пацієнтів, лікує захворювання шкірного покриву і нігтів, вирішує проблеми випадіння волосся, виконує необхідні лікувально-діагностичні процедури, в тому числі видалення новоутворень шкіри
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Ющенко Наталія Валеріївна на Doc.ua
Як дитячий і дорослий дерматолог Наталія Валеріївна діагностує і проводить терапію бактеріальних інфекцій шкіри, екземи, атопічного дерматиту, псоріазу, грибка нігтів, шкірного покриву, волосся, вірусних бородавок, вогнищ контагіозний молюска на шкірі (діатермокоагуляція, кріодеструкція).
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог, Дерматоонколог Черешньов Микола Сергійович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, онколог, трихолог, спеціаліст з пересадки волосся. Спеціалізується на лікуванні всіх видів дерматозів, шкірних патологій будь-якого типу, видаленні новоутворень лазером та радіохвильою, косметологічних процедур з догляду за шкірою. Лікує захворювання волосистої частини голови, а також хвороби, які передаються статевим шляхом
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Чорновіл Антон Сергійович на Doc.ua
Чорновіл Антон Сергійович
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. До Антона Сергійовича звертаються пацієнти, у яких спостерігається атопічний та алергічний дерматит, нейродерміт, багатоформна ексудативна еритема, алопеція, червоний плоский лишай, мікози шкіри і нігтів, висівковий лишай, рожевий лишай Жибера, вірусні бородавки, папіломи, оперізуючий герпес, простий герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, кандидоз
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Бойчун Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - лікар першої категорії, працює в напрямках дерматовенерології і трихології. Приймає дорослих пацієнтів і дітей. Діагностує і лікує: псоріаз, атопічний та алергічний дерматити, мікози, стрептодермії, розацеа, герпес, коросту, екземи та ін. Є членом Асоціації дерматовенерологів і косметологів України
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Уткіна Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна веде прийом дітей і дорослих, компетентна в питаннях дерматології та дерматовенерології. Займається діагностикою та лікуванням гнійничкових, грибкових, паразитарних і вірусних захворювань шкірних покривів, нігтів і волосся. Має спеціалізацію по косметології і трихолог, полягає в Українській Академії дерматовенерології і Всеукраїнської асоціації спеціалістів з прикладної естетики
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматолог Івко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, має дорослу і дитячу спеціалізації (приймає дітей з народження). Проводить лікування дерматозів шкіри, дерматоскопію і біопсію новоутворень шкіри і їх видалення. Тріхоскопія і лікування захворювань волосистої частини голови.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Петренко Анастасія Вадимівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог проводить своїм пацієнтам дерматоскопію невусів (родимок), панч-біопсію, видаляє невуси, папіломи, кератоми, бородавки, контагіозні молюски, ангіоми (судинні зірочки). Також займається чищенням обличчя (ультразвукова, комбінована), кріомасажем (обличчя, волосистої частини голови)