Сторінка 10: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Трихолог Халдєєва Ганна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням хронічних захворювань шкіри, включаючи себорею, демодекоз, розацеа, проводить лікування вугрового висипу, захворювань волосся і нігтів. Веде прийом як дерматолог, трихолог і косметолог. Приймає і дорослих і дітей. Учасник багатьох телевізійних передач. Має опубліковані статті в наукових журналах. Володар гранту на «Міжнародній тріхологічної конференції» в Грузії.
Лікар Онколог, Дерматовенеролог, Дерматолог Іванов Костянтин Георгійович на Doc.ua
Костянтин Георгійович проводить консультативні прийоми з питань проблем дерматологічного характеру. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних патологій, займається ретельною підбіркою і призначенням схеми необхідної терапії. У своїй практиці використовує сучасні та якісні методики лікування шкірних захворювань
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Рєзнік Сюзанна Натанівна на Doc.ua
Сюзанна Натановна спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних захворювань шкіри, гострих, хронічних дерматозів. Володіє технікою діатермокоагуляції новоутворень, кріодеструкцією, кріотерапією
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
Повторный прием – 250 грн.
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Горбачевська Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується в галузі загальної та дитячої дерматовенерології. Володіє техніками лазерної хірургії, апаратної косметології, видалення новоутворень методом кріодеструкції.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Дерматолог Єфімова Вікторія Олегівна на Doc.ua
Вікторія Олегівна має великий досвід лікування хвороб дерматологічного профілю. Призначає терапію захворювань, що передаються статевим шляхом, грибкових уражень, екзем та інших хвороб шкіри. Встановлює причину випадіння волосся і вугрових висипань на шкірі дітей і дорослих. Крім того, лікар виконує всі види процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Дерматовенеролог, Венеролог, Дерматолог Овсієнко Альона Юріївна на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, займається лікуванням хвороб шкіри, а також урогенітальних інфекцій. Спеціаліст в області видалення бородавок і папілом.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Ліпкевіч Ольга Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, дерматовенеролог і косметолог доктор Ліпкевіч О.А., володіє найширшим переліком діагностичних і терапевтичних методик у своїй області, проводить терапію складних, хронічних і гострих патологій шкіри.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Клименко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Наталя Леонідівна займається лікуванням захворювань шкіри, відновленням проблемної шкіри, лікуванням нігтів, волосся. Лікар проводить процедури по догляду за шкірою, люмінесцентну діагностику, лікує такі захворювання як, акне, алергодерматоз, контагіозний молюск і т.д.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Неймарк Аліна Олегівна на Doc.ua
Аліна Олегівна володіє сучасними способами лікування дерматовенерологічних захворювань у дітей і дорослих. Лікар веде прийом і на англійській мові. Регулярно відвідує курси, присвячені косметології і дерматології, для освоєння нових навичок і підвищення рівня кваліфікації.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Бєлов Юрій Михайлович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог проводить консультативний прийом пацієнтів з питань діагностики та лікування захворювань дерматовенерологічного профілю. Проводить дослідження і призначає необхідну схему лікування в разі гонореї, демодекозу, дерматиту, мікоплазмозу, псоріазу, себорейного дерматиту, екземи, сифілісу та інших хвороб