Сторінка 7: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Алерголог, Імунолог, Дерматолог, Пульмонолог Бісюк Юрій Анатолійович на Doc.ua
Юрій Анатолійович спеціалізується на клінічній імунології та алергології, дерматології, лабораторній імунології. Професор, доктор медичних наук, веде прийом як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Діагностує і успішно лікує алергічні захворювання, легеневі хвороби та інші хвороби за своїм профілем
Лікар Дерматолог, Косметолог Запорожець Юлія Валентинівна на Doc.ua
Лікар дерматолог вищої категорії, косметолог, проводить криодеструкцию утворень шкіри (кератоми, бородавки), а також електрокоагуляцію утворень шкіри, судин. Працює з дітьми і дорослими пацієнтами, займаючись лікуванням алергічних, інфекційних хвороб і доброякісних утворень шкіри, вугрової хвороби, алопеції та ін.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Арзуманян Лейла Алексановна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар дерматовенеролог, проводить діагностику, лікування і профілактику великого переліку захворювань шкіри і її придатків (алергічної, бактеріальної, вірусної, грибкової, що не уточненої етіології). Також проводить профілактичні огляди, хімічні поверхневі пілінги, проколи вух у дорослих і дітей
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Святненко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог найвищої категорії. Виконує дерматоскопію, проводить лікування псоріазу, акне, лазерне видалення папілом
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Бутурлінова Олександра Сергіївна на Doc.ua
Доктор Бутурлінова А.С. є досвідченим фахівцем-дерматологом, автором безлічі статей і тез з питань дерматовенерології і педагогіки вищої школи, учасницею різних лікарських наукових заходів національного і регіонального масштабу.
Лікар Дерматолог Дєєва (Романюк) Олена Олександрівна на Doc.ua
В область професійних інтересів доктора Дєєвої входить діагностування і подальше лікування паразитарних, грибкових захворювань, що виникають на шкірі, нігтях (трихофітія, мікроспорія, оніхомікози), вугрові хвороби, псоріазу у дітей, піодермії, алергодерматозів. Також Олена Олександрівна компетентна в видаленні контагіозного молюска
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Дерматолог Дерев'янко Людмила Андріївна на Doc.ua
Дерев'янко Людмила Андріївна
Людмила Андріївна дитячий і дорослий лікар дерматолог, дерматоонколога вищої кваліфікаційної категорії з великим досвідом роботи, а також кандидат медичних наук. Лікар володіє сучасними методиками клінічної дерматології і лікує будь-які дерматологічні захворювання
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Шматков Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович займається лікуванням хвороб шкірних покривів, їх придатків у дітей понад 10 років. Лікар Шматков спеціалізується на лікуванні герпесу, вугрової хвороби (акне), дерматиту (атопічного), контагіозного молюска, стафилодермии, стрептодермії і ін.
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Дерматоонколог, Дерматолог Ризниченко Олена Геннадієвна на Doc.ua
Олена Геннадіївна - кваліфікований дерматолог, дерматоонколог і косметолог. Веде прийом пацієнтів віком від 0 до 18 років. Займається лікуванням запальних, алергічних, імунних, грибкових і бактеріальних хвороб шкірних покривів у дітей. Проводить професійну діагностику для виявлення причин шкірних проявів
Лікар Онколог, Дерматолог Селіванова Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна займається лікуванням дерматологічних захворювань у дорослих і дітей таких, як: акне, розацеа, алергічні дерматити тощо. Лікар регулярно підвищує кваліфікацію і є членом Української асоціації дерматовенерологів
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Центр дерматології та косметології "Добробут"
вул. Михайла Ломоносова, 71гна карті
Солом'янськийм. Виставковий центр