Сторінка 8: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Труніна  Тетяна Іванівна на Doc.ua
Труніна Тетяна Іванівна
Тетяна Іванівна – дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань шкіри, нігтів та волосся у дорослих та дітей (від 1 року), а також діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних та паразитарних захворювань. Також лікар проводить діагностику новоутворень шкіри.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Легка Світлана Борисівна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Легка С.Б. займається дерматовенерологією дорослого і дитячого віку, а також є фахівцем з косметології. Вивчає способи сучасної терапії псоріатичних патологій, різних видів облисіння (алопецій), паразитичних патологій, усіляких дерматозів аллергогенної природи і генетичного походження і ін.
Лікар Дерматолог Купцова Тетяна Петрівна на Doc.ua
Тетяна Петрівна - дитячий дерматовенеролог, спеціалізується на лікуванні інфекційних, грибкових (трихофітія, мікроспорія, оніхомікоз), паразитарних, вірусних (бородавки, герпетична інфекція) захворювань шкіри у дітей. Проводить видалення контагіозного молюска. Постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи конференції, симпозіуми, семінари на тему дерматовенерології.
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Федорич Людмила Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології і дерматовенерології. Проводить дерматоскопію, видалення новоутворень, плазмотерапію, ін'єкції ботулотоксину. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит та інші. Веде прийом для дітей від 10 років
«Індивідуальне консультування з питань косметології та естетичної медицини»
вул. Шовковична, 39/1на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Цимбал Тетяна Валентинівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових захворювань, захворювань нігтьових пластинок, випаданні і порідінні волосся, контактно-алергічного дерматиту, порушення пігментації шкіри. Коросту, хвороби ДюрІнга тощо.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Юрчик Яна Миколаївна на Doc.ua
Юрчик Яна Миколаївна
Доктор спеціалізується на дерматовенерології. Проводить видалення новоутворень, дерматоскопію, ін'єкційну дерматологію, косметологію (ботулінотерапію, плазмотерапія, контурну пластику). Лікує такі захворювання і патології, як: псоріаз, атопічний дерматит, акне, піодермія, мікоз, алопеція
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Тиран Валерія Михайлівна на Doc.ua
Лікар дерматолог-венеролог, дитячий дерматолог, трихолог. Діагностика шкірних новоутворень і безпечне їх видалення за допомогою лазера, всі види дерматозів, шкірні патології будь-якого типу, захворювання волосистої частини голови
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Митрохіна Марина Владимирівна на Doc.ua
Практикуючий лікар дерматовенеролог дитячий і дорослий. Маю поглиблені знання в алергології, імунології та косметології. Я той лікар, який лікує акне з любов'ю. Також, займаюся лікуванням себорейного дерматиту, атопічного дерматиту, грибкових захворювань шкіри та її придатків, псоріазу, екземи, венерологічних захворювань та інших.
Лікар Дерматолог Костенко Неля Сергіївна на Doc.ua
Консультує пацієнтів дорослих і дітей з 3-х років з питань діагностики та лікування захворювань дерматологічного профілю. Займається лікуванням таких хвороб, як себорейний дерматит, акне, розацеа, демодекоз, алергічні дерматити, екзема, псоріаз, а також інфекційні хвороби шкіри (імпетиго, фолікуліт, герпес, контагіозний молюск, дерматомікози та ін.). Проводить амбулаторні дерматологічні процедури: радіохвильове / лазерне або класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів, множинних папілом і ін.
Лікар Косметолог, Дерматолог Сівкович Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог Сівкович Анна Володимирівна проводить хімічні пілінги, лазерну епіляцію, фототерапію Lumenis M22, мезотерапію, біоревіталізацію, ботулінотерапію (корекція зморшок, гінгівальної посмішки, лікування гіпергідрозу, бруксизму), контурну корекцію, плазмотерапію, нитковий ліфтинг, доглядові процедури, лазерне стимулювання зростання волосся (методика Resur Hair)