Сторінка 9: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Прищепа  Ніна Василівна на Doc.ua
Лікар Ніна Василівна спеціалізується на проведенні діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями шкіри (гострі і хронічні дерматози, інфекційні та паразитарні, вірусні, грибкові, хвороби що передаються статевим шляхом, новоутворення шкіри)
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець Тетяна  Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна - лікар дерматовенеролог, дитячий дерматолог, косметолог. Консультує дітей та дорослих з питань діагностики та лікування новоутворень, а також патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин. Тетяна Леонідівна займається лікуванням таких захворювань, як: контактний дерматит, акне, псоріаз, грибкові ураження шкіри та інше.
Лікар Дерматолог Ключич  Мар'яна  Василівна на Doc.ua
Мар'яна Василівна спеціалізується на дерматовенерології. Лікує алергодерматози, акне, розацеа, періоральний дерматит, псоріаз, інфекційні хвороби шкіри (герпес, піодермія), грибкові ураження шкіри, в/ч голови та нігтів та ін. дерматологічні захворювання. Лікар проводить консультація хворого, обстеження, підбір лікування згідно міжнародних клінічних протоколів та протоколів, що базуються на заставах доказової медицини, підбір догляду за шкірою.
Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Трихолог Тавлуй Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, дерматоонколог, трихолог, косметолог. В практиці використовує принципи доказової медицини, посилаючись на міжнародні стандарти та оновлені рекомендації.
Лікар Дерматолог Зубко Тетяна Віталіївна на Doc.ua
Дитячий дерматолог проводить діагностику, лікування гострих і хронічних алергодерматозів, фотодерматозів, вірусних, грибкових, бактеріальних, паразитарних інфекцій шкіри і її придатків. Крім того надає допомогу при захворюваннях волосся, нігтів як у дітей, так і дорослих. Якісно підбирає лікувальну і доглядову дерматокосметику в кожному індивідуальному випадку
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець  Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна – лікар дерматовенеролог, косметолог. Веде прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Виконує дерматоскопію.
Лікар Дерматолог Попова Наталія Сергіївна на Doc.ua
Поширені захворювання, з якими звертаються до Наталі Сергіївни: атопічний дерматит, акне, фолікулярного кератоз, мікроспорія, стрептодермія.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Косметолог Шпек Катерина Юріївна на Doc.ua
Катерина Юріївна веде клінічну практику як дерматовенеролог область професійної діяльності лікаря - терапія хвороб шкіри, вугрової висипки, шкірних проявів ІПСШ. Авторству доктора пек належить 3 наукові роботи.
Лікар Дерматолог Ковальчук Ганна Михайлівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог приймає як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Лікує такі шкірні захворювання як дерматит, еритразма, вугрі, грибоподібний мікоз, різні види лишаю, себореї, коросту, контагіозний молюск та ін. Також проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри методом кріодеструкції
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Атабаєв Наріман Алікович на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар-дерматовенеролог, професійна спеціалізація - консультація, діагностика та лікування захворювань венеричною природи, рідкісних і поширених дерматозів, акне і акнеформних дерматозів, видалення новоутворень шкіри і т.д.