Сторінка 11: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Соколюк Ульяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Займається лікуванням таких захворювань, як: екзема, короста, дерматит, педикульоз, акне, розацеа та ін. Проводить мануальний масаж обличчя, кріотерапію і кріомасаж, послуги апаратної косметології
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Ісаченко Галина Вікторівна на Doc.ua
Галина Вікторівна - експерт в дерматології і дитячій дермато-венерології. Лікар проводить діагностику, призначає схему лікування шкірних захворювань дітей і дорослих. Лікує зокрема вугрову хворобу, демодекоз шкіри, розацеа, оніхомікоз, кандидоз, алергічні дерматити та ін.
Лікар Дерматоонколог, Дерматолог, Дерматовенеролог Маркелова Марина Вадимівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, дерматоонколог, лікує дерматити, грибок шкіри і нігтів, кропив'янку, свербіж шкіри, псоріаз, екзему і ін.
Лікар Дерматолог Маковецька Олена Ігорівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог другої категорії.
4.7
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Хіджазі Мусса Алієвич на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих і хронічних дерматозів, алергодерматозів, грибкових уражень шкіри. Досконало володіє методом дерматоскопії, займається вилученнями доброякісних новоутворень лазером і радіохвилею
4.5
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Єгорова Ганна Олексіївна на Doc.ua
В область професійних інтересів доктора Єгорової входить діагностування і подальше лікування хвороб шкіри / нігтів інфекційної, паразитарної, грибкової природи. Також Ганна Олексіївна проводить лікування псоріазу, вугрової хвороби в підлітковому віці, спостерігає дітей, у яких діагностовано атопічний дерматит, проводить фітотерапію при хворобах шкіри.
Добробут «Дитяча поліклініка в Голосіївському районі»
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
4.5
Лікар Дерматолог Луженецька Ірина Романівна на Doc.ua
Ірина Романівна проводить діагностику і лікування вроджених і набутих судинних утворень шкіри, шкірних захворювань, новоутворень шкіри у дітей і дорослих. Спеціаліст лазерної медіціни.Спеціаліст лазерної медицини.
Лікар Дерматолог Кара Віра Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології. Проводить консультативний прийом, огляд, диференціальну діагностику патологій шкіри, підбір догляду при проблемній шкірі. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит, дисгідротична екзема
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Ященко Наталя Борисівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, дерматології, косметології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: атопічний дерматит, екзема, нейродерміт, розацеа