Сторінка 12: Дитячі Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Федорець Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
Євгенія Анатоліївна займається лікуванням акне, розацеа, контактних дерматитів, псоріазу, атопічного дерматиту, себорейного дерматиту. Проводить патч-тестування на контактні алергени, дерматосокопію новоутворень. Займається дитячою дерматологією Проходила стажування у клініках Іорданіі та Німеччини.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог, Дерматолог Кісімес Ксенія Андріївна на Doc.ua
Дерматовенеролог, дерматокосметолог, трихолог. Займається лікуванням шкірних захворювань і різних патологій, а також проблем з волоссям і шкірою голови. Видаляє новоутворення шкіри. Лікує вугрову хворобу.
Лікар Косметолог, Дерматолог Невзорова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Лариса Володимирівна - досвідчений фахівець в області косметології, приймає дорослих і дітей. Лікар виконує мезотерапію, пілінги та догляди, контурну пластику і апаратну косметологію, допомагає пацієнтам з проблемами шкірного покриву (акне, демодекоз і т. д.)
Центр інноваційної апаратної косметології «Divine»
Київ, вул. Костянтинівська, 22/17на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Авдєєва Марія Георгіївна на Doc.ua
Лікар дерматолог займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри таких як: акне, алопеція, алергічний дерматит, атопічний дерматит, себорейний дерматит, псоріаз, піодермія, грибкові ураження шкіри.
Лікар Дерматолог Татарчук Марина Володимирівна на Doc.ua
Дитячий дерматолог. Володіє навичками дерматоскопії, методом радіохвильового видалення новоутворень, кріодеструкції і косметологічними навичками. Дуже уважна, підходить до проблеми всебічно, дає грамотні рекомендації, які не завжди полягають в прийомі будь-яких препаратів, іноді це просто правильний догляд за шкірою
Лікар Дерматолог Рибчанська Юлія  Євгенівна на Doc.ua
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Гудзь  Марія  Олексіївна на Doc.ua
Дерматовенеролог проводить панч-біопсію шкіри, шейв-біопсію, трихоскопію, дерматоскопію новоутворень шкіри, радіохвильове видалення новоутворень шкіри, лазерне видалення новоутворень шкіри, ультразвукову чистку обличчя. Займається лікуванням хвороб дерматологічного профілю.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Кривенко  Дар’я  Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні дерматологічних та трихологічних захворюваннях, новоутворень на шкірі, дерматозів, грибкових уражень шкіри та нігтів, лікуванні акне, пігментацій. Проводить підбір домашнього догляду. Також Дар’я Юріївна володіє методами ін’екційної косметології: контурна пластика обличчя, аугментація губ, ботулінотерапія, мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг, PRP – терапія; естетичної косметології: чистка обличчя та спини, пілінг, лікування вікових змін шкіри; апаратної косметології: IPL, RF – ліфтинг обличчя та тіла, лазерне шліфування обличчя та тіла, мікротокова терапія.
Лікар Дерматолог Убоженко Валерія Вікторівна на Doc.ua
Лікар лікує всі без винятку дерматологічні захворювання. Практикує лікування алергічних, інфекційних захворювань шкіри, на підлітковій дерматології. Лікар прикладає максимум зусиль, щоб її призначення і рекомендації жодним чином не нашкодили дитині