Лікар Алерголог, Імунолог, Дерматолог, Пульмонолог Бісюк Юрій Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Бісюк Юрій Анатолійович

Лікар вищої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Діти
Юрій Анатолійович спеціалізується на клінічній імунології та алергології, дерматології, лабораторній імунології. Професор, доктор медичних наук, веде прийом як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Діагностує і успішно лікує алергічні захворювання, легеневі хвороби та інші хвороби за своїм профілем
EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна
ул. Нагорная 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 16 Жовтень Нд 17 Жовтень Пн 18 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
24 Відгуки
Максим 26 Грудень 2020
Очень внимательный доктор, выслушал проблемы, назначил лечение и на данный момент нам уже лучше.
Тимур 28 Липень 2020
Лікар дуже уважний, вислухав мою проблему, вивчив мою біографію проблеми, назначив курс лікування та рекомендації.
Аноним 13 Березень 2020
Прием длился может быть минут семь. Он меня только послушал, и посмотрел анализы. Но толком он особо ничего не сказал. Единственное он еще смотрел в компьютере лекарства как называются и дозировка. Мне показалось что человек не слишком профессиональный. Он не померил мне температуру. Я пришла с диагнозом пневмония, была в маске, он даже не попросил посмотреть лицо. Не сильно с его стороны. Такой прием может стоить меньше, чем я заплатила. За семь минут обслуживания. Не впечетлена, в другой клинике я бы получила более качественную консультацию за эти деньги. У меня было такое ощущения, что от меня хотят избавиться.
Дмитрий 02 Серпень 2019
Доктор был очень понимающим, рассказал много полезного, помог менее серьезно и менее стресово принять то что со мной происходит.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ