Харків

Сторінка 6: УЗД-фахівці в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Аблязова Алла Олександрівна на Doc.ua
Робоча сфера Алли Олександрівни як акушера-гінеколога і лікаря УЗД, включає гінекологічний прийом, проведення ультразвукових вузькоспеціалізованих досліджень в акушерстві та гінекології: скринінг вагітних, визначення статі дитини та ін.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Щукіна Наталія Миколаївна на Doc.ua
Професійні інтереси Наталії Миколаївни включають кардіологію та УЗД-діагностику
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Харченко Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Доктор Харченко має багаторічний досвід ведення пацієнтів з хронічними і підгострими патологіями серцевого м'яза і судинного русла первинного, метаболічного, ішемічного та інфекційного характеру.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Плєхова  Олеся  Олександрівна на Doc.ua
Олеся Олександрівна спеціалізується на гінекології. Займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевих шляхом, герпес-вірусних захворювань жіночих статевих органів, порушень менструального циклу, ендокринних патологій, кіст яєчників,безпліддя та ін. Олеся Олександрівна також консультує з приводу планування вагітності, підбору засобів контрацепції, при зниженому та підвищеному лібідо.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Чумакова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Гінеколог-репродуктолог, працює на посаді завідуючої стаціонаром в клініці професора Феськова. Спеціалізується на проведенні запліднення екстракорпоральним шляхом, ЕКО + передімплантаційній діагностиці, внутрішньоматковій інсемінації, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + TESE.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Мостова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Терапевт, УЗД-фахівець. Професійні інтереси - лікування хвороб терапевтичного, кардіологічного, гастроентерологічного профілів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Безпечна Ірина Михайлівна на Doc.ua
Гінеколог-репродуктолог, завідує відділенням екстракорпорального запліднення. Проводить процедуру ЕКО, внутрішньоматкову інсемінацію, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + TESE, ЕКО і передімплантаційну діагностику, а також інші процедури для лікування безпліддя.
Лікар УЗД-фахівець Корольов Олександр Олександрович на Doc.ua
Дитячий ортопед і хірург, виконує кінезіотейпування, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості. Як хірург, лікар проводить видалення новоутворень м'яких тканин, мозолів, врослих нігтів, родимок. Крім того, Олександр Олександрович є фахівцем ультразвукової діагностики
Лікар УЗД-фахівець Грищенко Іван Юрійович на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики першої категорії, займається проведенням ультразвукової діагностики органів малого таза і черевної порожнини, щитовидної залози, сечовивідної системи, шкіри, молочних залоз, лімфовузлів, що допомагає поставити максимально точний діагноз для проведення ефективного лікування захворювань
Лікар УЗД-фахівець Красовський Артур Григорович на Doc.ua
4.7
Артур Григорович веде практичну діяльність в якості лікаря-терапевта, фахівця з ультразвукової діагностики, в робочу сферу лікаря входить первинний огляд пацієнта, ведення пацієнтів з хронічними хворобами в гастроентерології, діагностика та лікування неускладнених форм захворювань всього організму.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 chevron_right