Харків

Дієтологи в Харкові

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Трихолог, Дієтолог Волошина Катерина Володимирівна на Doc.ua
Доктор має високу кваліфікацію і досвід роботи більше 10 років. У своїй роботі грунтується на високоточну і високоякісне обладнання для досліджень. Проводить консультативні прийоми з питань профілактики і лікування захворювань шкіри голови і волосся, лікує всі форми випадіння волосся. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта на підставі даних комплексного обстеження, з визначенням причин і урахуванням усіх його особливостей. На підставі отриманих результатів лікар, як дієтолог, виконує необхідні призначення для корекції і стано
Дерматологія плюс
Повторный прием - 500 грн.
вул. Дарвіна, 9на карті
Київськийм. Архітектора Бекетова
Виклик додому
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець, Дієтолог Сомова Катерина Володимирівна на Doc.ua
Сомова Катерина Володимирівна
21рік досвіду
Кардіолог вищої категорії, дієтолог, лікар ультразвукової діагностики, проводить УЗД, ЕКГ та біоімпендансометрію для подальшого лікування хвороб серцево-судинної системи, розробляє безпечні методики боротьби як із зайвою вагою, так і його дефіцитом, порушеннями вуглеводного і холестиринового обміну.
Лікар Дієтолог Буткевич Ірина Миколаївна на Doc.ua
Дієтолог, займається складанням дієтичних програм, індивідуального раціону, проводить корекцію харчування при гіпотрофії, захворюваннях органів травлення і сечовиділення, при цукровому діабеті, подагрі, гіпертонічній хворобі, вагітності та грудному вигодовуванні.
Приватний кабінет дієтолога Буткевич І.М.
вул. Василя Стуса, 4 а, оф. №314на карті
Салтівськийм. Академіка Павлова
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Мірошниченко Оксана Сергіївна на Doc.ua
Лікар веде прийом як дієтолог, ендокринолог, дитячий ендокринолог. Використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, керується останніми рекомендаціями Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету та Американської діабетологічної асоціації. Є учасником Клубу ендокринологічних новацій
Espina, медичний центр на Гагаріна
пр-т Гагаріна, 43/2на карті
Слобідськийм. Метробудівників
Лікар Дієтолог, Ендоскопіст, Гастроентеролог Тонєв Валерій Миколайович на Doc.ua
Лікар В.Н. Тонєв володіє колосальним досвідом в діагностиці, веденні та терапії гастроентерологічної патології, на ендоскопічних дослідженнях, дієтології. Проводить ефективну терапію захворювань і порушень з боку всіх органів шлунково-кишкового тракту.
Лікар Дієтолог, Гастроентеролог Заліс-Якименко Олександра Павлівна на Doc.ua
Олександра Павлівна — лікар гастроентеролог, ендоскопіст, дієтолог. Займається лікуванням захворювань органів шлунково-кишкового тракту, харчової поведінки, а також корекцією харчування при аутоімунних захворюваннях. Можливий ідеологічний прийом дітей
Клініка академіка Грищенка (Імплант), відділення допоміжних реппродуктивних технологій
Консультація гастроентеролога — 400 грн. Консультація дієтолога — 1000 грн.
вул. Благовіщенська, 25на карті
Холодногірськийм. Південний вокзал
Лікар Дієтолог, Педіатр Яловчук Андрій Вікторович на Doc.ua
Яловчук Андрій Вікторович
Лікар спеціалізується на педіатрії та дієтології. Проводить консультації з лікувального та здоровому харчуванню, корекцію порушень сну у дітей; дієтетику здорових дітей і дітей з різними порушеннями у здоров'ї і харчовій поведінці
Лікар Дієтолог Хорошевська Наталія Ігорівна на Doc.ua
Лікар підбирає оптимальний раціон харчування для скидання, набору ваги, підтримки форми відповідно до родом діяльності, статтю і віком. Спеціалізується на дієтотерапії - спеціальному лікувальному харчуванні, грамотному лікуванні ожиріння.
Показати ще 2 Лікаріautorenew