Харків

Лікарі функціональної діагностики в Харкові

Сьогодні, 20 Квітня
Лікар Лікар функціональної діагностики Гелетка Олександр Олекандрович на Doc.ua
Гелетка Олександр Олекандрович
Лікар спеціалізується на неврології. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів. Електроміографічне обстеження для дорослих і дітей від 3 років
Life Park (Лайф Парк)
Не проводить консультативний прийом, проводить ТІЛЬКИ Електроміографію
вул. Олімпійська, 10на карті
Немишлянський
Виклик додому
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 20  квіт.нд 21  квіт.пн 22  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Шмідт Олена Юріївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої категорії. Досвід роботи у відділенні функціональної діагностики та кардіології, Центральна клінічна лікарня №1 філії «Центр охорони здоров'я» ПАТ «Укрзалізниця» Загальний медичний стаж - 20 років Спеціалізація: • Функціональна діагностика • Кардіологія
Medical space XXI (Медікал спейс)
вул. Ахсарова 4/6-Ана карті
Шевченківськийм. Олексіївська
Консультація 800 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 20  квіт.нд 21  квіт.пн 22  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Лікар функціональної діагностики Улесова Галина Василівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики, кардіолог вищої категорії, проводить діагностику гіпертонії, ішемічної хвороби, порушень ритму і провідності серця і т.д. До того ж, спеціалізується на проведенні ехокардіографії серця, а також дослідженні морфологічної та функціональної складової нормальної роботи серця
Пульс Медіка
ул. 23 Августа, 34на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Галімова Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар кардіолог і фахівець функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, гіперхолестеринемією.
Медичний центр «Пратія Клінік Україна»
Консультація лікаря-кардіолога + ЄКГ 500 грн Повторна консультація лікаря-кардіолога (на протязі 1 місяця) 450 грн
вул. Полтавський шлях, 7на карті
Київськийм. Центральний ринок
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Мордяшова  Світлана  Вікторівна на Doc.ua
21год опыта
Світлана Вікторівна лікар кардіолог другої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, стенокардії, інфаркті міокарда, миготливої аритмії, екстрасистолічної аритмії, артеріальної гіпертензії у вагітних, гіпертрофічної кардіоміопатії.
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог, Терапевт Ільїна Олена Олегівна на Doc.ua
Олена Олегівна займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Спеціалізується на лікуванні виразкової хвороби, хронічного гастриту, панкреатиту, ГРВІ, бронхіту, пневмонії, серцевої недостатності, артеріальної гіпертензії та ін. Проводить електрокардіографію з розшифровкою і видачею висновк
Лікар Лікар функціональної діагностики Стешенко Світлана Миколаївна на Doc.ua
31год опыта
Світлана Миколаївна – лікар функціональної діагностики. Має теоретичну і практичну підготовку з питань функціональної діагностики серцево-судинної системи, зовнішнього дихання
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Терапевт, Лікар функціональної діагностики Волкова  Iрина  Вiкторiвна на Doc.ua
Ірина Вікторівна – терапевт із вищою категорією, спеціалізується на лікуванні таких хвороб як: бронхіт, пневмонія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, ГРЗ, анемія. Також лікар володіє методами функціональної діагностики (УЗД серця, ЕКГ, ВЕМ)
Медичний центр «Safari Health»
пр. Московський 51ана карті
Київськийм. Університет
Лікар Терапевт, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Терешкин Константин Игоревич на Doc.ua
Ареміт
ул. Полтавский Шлях, 115на карті