Харків

Лікарі функціональної діагностики в Харкові

Лікар Лікар функціональної діагностики Гелетка Олександр Олекандрович на Doc.ua
Консультація від500 грн
Лікар спеціалізується на неврології. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів. Електроміографічне обстеження для дорослих і дітей від 3 років
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шмідт Олена Юріївна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Лікар-кардіолог вищої категорії. Досвід роботи у відділенні функціональної діагностики та кардіології, Центральна клінічна лікарня №1 філії «Центр охорони здоров'я» ПАТ «Укрзалізниця» Загальний медичний стаж - 20 років Спеціалізація: • Функціональна діагностика • Кардіологія
Лікар Лікар функціональної діагностики Улесова Галина Василівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики, кардіолог вищої категорії, проводить діагностику гіпертонії, ішемічної хвороби, порушень ритму і провідності серця і т.д. До того ж, спеціалізується на проведенні ехокардіографії серця, а також дослідженні морфологічної та функціональної складової нормальної роботи серця
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Галімова Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар кардіолог і фахівець функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, серцевою недостатністю, постінфарктним кардіосклерозом, гіперхолестеринемією.
Лікар Лікар функціональної діагностики Стешенко Світлана Миколаївна на Doc.ua
Світлана Миколаївна – лікар функціональної діагностики. Має теоретичну і практичну підготовку з питань функціональної діагностики серцево-судинної системи, зовнішнього дихання
Лікар Терапевт, Лікар функціональної діагностики Волкова  Iрина  Вiкторiвна на Doc.ua
Ірина Вікторівна – терапевт із вищою категорією, спеціалізується на лікуванні таких хвороб як: бронхіт, пневмонія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, ГРЗ, анемія. Також лікар володіє методами функціональної діагностики (УЗД серця, ЕКГ, ВЕМ)