Лікар Ендокринолог Буракова Олена Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Буракова Олена Олександрівна

Консультація від800 грн
Олена Олександрівна спеціалізується на діагностиці та профілактиці захворювань, так чи інакше пов'язаних з порушенням обміну речовин і гормонального фону на різних етапах складності. Серед патологій, які лікує лікар, присутнє ожиріння, цукровий діабет, зоб, гіпотиреоз, а також тиреотоксикоз та інші хвороби ендокринологічного профілю.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Аліна 20 Серпень 2024
Лікар просто чудова, супер, все сподобалося. Лікар повністю мене вислухала, повністю мені допомогла, направила на потрібні аналізи. Я задоволена лікарем, записалась на повторний прийом
Надія 20 Серпень 2024
Лікар відповіла на всі запитання, все було вчасно, прийом сподобався
Світлана 03 Серпень 2024
Лікар дуже сподобався Видно що людина професійно ставиться до своєї роботи. Було дуже приємно поспілкуватися з цим лікарем. Лікар усе доступно пояснила стосовно моєї проблеми. Наразі триває лікування, тому за результатами цього лікування можна буде більш детальніше оцінити роботу лікаря.
Герман 17 Липень 2024
Лікарка вивчила усі висновки, що я приніс, вислухала, подивилась на мене, дала рекомендації, тобто не просто відписка, а дала ефективну консультацію. Візитом задоволений.
Людмила 29 Червень 2024
Лікар дуже сподобався. Все було досить добре.
Оксана 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре. Мене повністю усе влаштувало і візит і сам фахівець. Абсолютно немає ніяких нарікань по роботі лікаря.
Галина 09 Березень 2024
На приймання максимально, з усіх боків було приділено увагу пацієнту, тому вийшла дуже задоволеною й обов'язково ще повернусь до лікаря, як це й було заплановано.
Яніна 26 Лютий 2024
Задоволена візитом. Швидко все пройшло, лікар ознайомилась з результатами аналізів і  надала дуже хороше призначення.
Хамид 18 Грудень 2023
Лікар сподобалась. Все добре пройшло.
Анастасія 04 Грудень 2023
Лікар дуже правильно підійшла до питання з яким я прийшла і признала лікування, прийом сподобався