Врач Эндокринолог Буракова Елена Александровна на Doc.ua

Отзывы о Буракова Елена Александровна

Консультация от800 грн
Елена Александровна специализируется на диагностике и профилактике заболеваний, так или иначе связанных с нарушением обмена веществ и гормонального фона на разных этапах сложности. Среди патологий, леченных врачом, присутствует ожирение, сахарный диабет, зоб, гипотиреоз, а также тиреотоксикоз и другие болезни эндокринологического профиля.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 13 отзывов

Аліна 20 Август 2024
Лікар просто чудова, супер, все сподобалося. Лікар повністю мене вислухала, повністю мені допомогла, направила на потрібні аналізи. Я задоволена лікарем, записалась на повторний прийом
Надія 20 Август 2024
Лікар відповіла на всі запитання, все було вчасно, прийом сподобався
Світлана 03 Август 2024
Лікар дуже сподобався Видно що людина професійно ставиться до своєї роботи. Було дуже приємно поспілкуватися з цим лікарем. Лікар усе доступно пояснила стосовно моєї проблеми. Наразі триває лікування, тому за результатами цього лікування можна буде більш детальніше оцінити роботу лікаря.
Герман 17 Июль 2024
Лікарка вивчила усі висновки, що я приніс, вислухала, подивилась на мене, дала рекомендації, тобто не просто відписка, а дала ефективну консультацію. Візитом задоволений.
Людмила 29 Июнь 2024
Лікар дуже сподобався. Все було досить добре.
Оксана 06 Апрель 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре. Мене повністю усе влаштувало і візит і сам фахівець. Абсолютно немає ніяких нарікань по роботі лікаря.
Галина 09 Март 2024
На приймання максимально, з усіх боків було приділено увагу пацієнту, тому вийшла дуже задоволеною й обов'язково ще повернусь до лікаря, як це й було заплановано.
Яніна 26 Февраль 2024
Задоволена візитом. Швидко все пройшло, лікар ознайомилась з результатами аналізів і  надала дуже хороше призначення.
Хамид 18 Декабрь 2023
Лікар сподобалась. Все добре пройшло.
Анастасія 04 Декабрь 2023
Лікар дуже правильно підійшла до питання з яким я прийшла і признала лікування, прийом сподобався