Івано-Франківськ

Дієтологи в Івано-Франківську

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Терапевт, Дієтолог, Гастроентеролог Галіпчак Уляна Ярославівна на Doc.ua
Уляна Ярославівна приймає дорослих пацієнтів із патологіями загальнотерапевтичного характеру: грипом, ринітом,бронхітом, а також захворюваннями шлункового тракту та серцево-судинної системи. Лікар регулярно відвідує науково-практичні конференції
МЕДХАУЗ
Консультація терапевта або гастроентеролога - 500 грн; консультація дієтолога - 800 грн.
вул. Грушевського, 22Ана карті
Консультаціявід 500 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Дієтолог Недоступ  Христина Ігорівна на Doc.ua
Лікар проводить оцінку стану здоров'я на основі ретельно зібраного анамнезу, біоімпедансометрії, інтерпретації лабораторних показників, оцінки харчового статусу, раціону і режиму харчування. Лікує такі захворювання і патології, як: надмірна або недостатня вага, дефіцит вітамінів і мінералів; стан предіабету, жирова хвороба печінки, проблеми з органами шлунково-кишкового тракту. Практикує індивідуальний підхід у підборі індивідуальної ваги, формування корисних навичок харчування, коригування раціону без дієт, пропонує психологічний супровід.
Інститут здоров’я Баланс
вул. М. Мулика 19на карті
Консультація 800 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Дієтолог Чевалюк Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна є спеціалістом з лікування захворювань терапевтичного профілю. Також вона займається дієтологією, індивідуально підбирає раціон харчування для скидання, стабілізації чи набору маси тіла.
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Педіатр Бобрікович Ольга Сергіївна на Doc.ua
Бобрікович Ольга Сергіївна
Ольга Сергіївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та диспансерному спостереженні дітей з ендокринною патологією. Займається розробкою дієтичного харчування при різних захворюваннях, індивідуально підбирає раціон харчування для дітей та дорослих.
Лікар Масажист, Дієтолог, Терапевт Петріщак Оксана Василівна на Doc.ua
Оксана Василівна займається корекцією харчування при порушенні обміну речовин, лікуванням целюліту, проовдить вакуумно-роликовий масаж, антицілюлітний масаж, кріомасаж тіла, мезотерапії по тілу тощо.
БРАСС. Здорова шкіра
Консультація лікаря-терапевта щодо схуднення та лікування целюліту - 200 грн.
вул. Січових Стрільців 28, ІІ поверхна карті
Лікар Дієтолог Савчин Тетяна Василівна на Doc.ua
До дієтолога Тетяни Василівни можна звертатися, якщо наявні проблеми з травленням, виникненням печії, діяреї, частих закрепів. Спеціаліст допомагає при захворюваннях печінки, жовчного міхура, дискінезії жовчовивідних шляхів, цукровому діабеті, ендокринологічному ожирінні, інфекційних захворюваннях