Харків

Сторінка 8: УЗД-фахівці в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Сегал Ольга Сергіївна на Doc.ua
Кваліфікація Ольги Сергіївни підтверджена багаторічним досвідом роботи з жінками різного віку, і протягом всіх цих років фахівець допомогла сотням представниць прекрасної статі вирішити свої проблеми зі здоров'ям і відчути щастя материнства.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Єрмоліна Олена Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Лікар УЗ-діагностики. Одним з пріоритетних напрямків є проблеми дисгормональних нарушень, в тому числі СПКЯ, гіперандрогенії, аномальних маткових кровотеч, профілактика і лікування метаболічних порушень і урогенітальних порушень, синдрому передчасно виснаження яєчників, гіперпроліферативних захворювань матки, молочної та щитовидної залози, патологій шийки матки, прегравідарна підготовка до вагітності у жінок з ендокринопатією, проводить процедури естетичної гінекології.
Лікар УЗД-фахівець Григорук Максим Антонович на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики, займається проведенням у дітей ультразвукової діагностики серця, головного мозку, сечовивідної системи, органів черевної порожнини, щитовидної залози, судин, лімфовузлів, суглобів, шкіри. Також доктор проводить доплерографію судин голови і шиї дорослим пацієнтам
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець, Терапевт Харченко Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Доктор Харченко має багаторічний досвід ведення пацієнтів з хронічними і підгострими патологіями серцевого м'яза і судинного русла первинного, метаболічного, ішемічного та інфекційного характеру.
Регіональний медичний центр

Консультация кардиолога включает УЗИ сердца, ЭКГ с расшифровкой.

вул. Полтавський шлях, 152на карті
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець Малик Анна Володимирівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на педіатрії та УЗД-діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, ультразвукову діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, коліт, цистит, анемія, ангіна, риніт
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Плєхова  Олеся  Олександрівна на Doc.ua
Олеся Олександрівна спеціалізується на гінекології. Займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевих шляхом, герпес-вірусних захворювань жіночих статевих органів, порушень менструального циклу, ендокринних патологій, кіст яєчників,безпліддя та ін. Олеся Олександрівна також консультує з приводу планування вагітності, підбору засобів контрацепції, при зниженому та підвищеному лібідо.
ДОКТОР ПРОФІ
вул. Чоботарська, буд.23на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Виклик додому
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Новікова Аліна Сергіївна на Doc.ua
Аліна Сергіївна проводить УЗ-дослідження, гістероскопію, кольпоскопію і лазерне лікування патологій шийки матки. Лікар лікує найпоширеніші гінекологічні захворювання: гормональну дисфункцію, ерозію шийки матки, сальпінгіти, офаріти і консультує з планування сім'ї.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Чумакова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Гінеколог-репродуктолог, працює на посаді завідуючої стаціонаром в клініці професора Феськова. Спеціалізується на проведенні запліднення екстракорпоральним шляхом, ЕКО + передімплантаційній діагностиці, внутрішньоматковій інсемінації, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + TESE.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Мостова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
21рік досвіду
Терапевт, УЗД-фахівець. Професійні інтереси - лікування хвороб терапевтичного, кардіологічного, гастроентерологічного профілів.
Стоимость приема равняется стоимости УЗИ
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Безпечна Ірина Михайлівна на Doc.ua
Гінеколог-репродуктолог, завідує відділенням екстракорпорального запліднення. Проводить процедуру ЕКО, внутрішньоматкову інсемінацію, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + TESE, ЕКО і передімплантаційну діагностику, а також інші процедури для лікування безпліддя.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн