Харків

Сторінка 4: УЗД-фахівці в Харкові

Сьогодні, 3 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шелест Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, займається проведенням УЗД-досліджень для виявлення патологій жіночої статевої системи і їх подальшим лікуванням. Проводить гінекологічні операції: видалення бартолінової залози, радикальну гістеректомію, конізацію, ексцизії шийки матки та ін.
Марія
консультація 400 грн + огляд на кріслі 300 грн разом 700 грн
вул. Черепанових, 7на карті
Основ’янський
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Феськова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, лікар УЗД. Складається в УАРМ – Українській асоціації репродуктивної медицини та ESHRE – Європейській асоціації репродукції людини та ембріології. Спеціалізується на репродуктивній медицині, лікуванні клімактеричних розладів, ендометріозу, ерозії шийки матки, вульвовагініту, сальпінгооофориту, дисплазії шийки матки, мікоплазмозу, уреаплазмозу, трихомоніазу. Ірина Анатоліївна проводить УЗД органів малого тазу жінки, УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія).
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Олена Василівна на Doc.ua
Репродуктолог в клініці професора Феськова. Професійні інтереси - лікування безпліддя у жінок і чоловіків шляхом екстракорпорального запліднення, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + передімплантаційної діагностики, внутрішньоматкової інсемінації.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог Феськов Олександр Михайлович на Doc.ua
Олександр Михайлович – доктор медичних наук, професор, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-репродуктолог вищої категорії, лікар УЗД. Складається в Європейській асоціації репродуктологів та ембріологів (ESHRE). Є дійсним членом президії Української асоціації репродуктивної медицини, членом асоціації акушерів-гінекологів України, Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM). Протягом 20 років займається репродуктивною медициною, а саме – лікуванням безпліддя. Має різні методики діагностування ультразвуковим обладнанням. Проводить гінекологічні операції: Лапаротомія, Лапароскопія, Гістероскопія.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Козар Леонід Якович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-лікар, працює головним лікарем в клініці професора Феськова. Займається питаннями жіночого здоров'я - лікує ендометріоз, аменореї, олігоменореї, ерозію шийки матки та інші хвороби сечостатевої системи.
Лікар УЗД-фахівець Кярімов Рустам Ісмаїлович на Doc.ua
Рустам Ісмаїлович є експертом в сфері ультразвукової діагностики новонароджених, дітей шкільного віку та підлітків, робоча сфера лікаря включає проведення ехокардіографії і нейросонографії.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр

Стоимость приема равняется стоимости выбранного УЗ-исследования, которое выполянет врач.

вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог, Хірург Корчагін Єгор Павлович на Doc.ua
Корчагін Єгор Павлович
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на хірургії, ендокринології та ультразвукової діагностики. Займається лікуванням таких, як: резекція щитовидної залози, гемітиреоідектомія, тиреоїдектомія, модифікована шийна дисекція. Проводить хірургічне втручання щитовидної залози, паращитовидних залоз, наднирників
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Рижков Артем В'ячеславович на Doc.ua
Артем Вячеславович є висококваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з ультразвукової діагностики, а також по ендоскопічному дослідженні організму. Він займається проведенням лапароскопічних операцій, радіохвильового лікування ерозії шийки матки, фертилоскопії, гістерорезектоскопії, гістероскопії, кольпоскопії, конізації шийки матки, пластичних операцій на зовнішніх статевих органах.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Божко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна займається лікуванням гінекологічних захворювань у жінок, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, лікує такі захворювання як, молочниця, ендометріоз, кіста яєчника і т.д.
Марія
вул. Черепанових, 7на карті
Основ’янський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Прохоренко Роман Іванович на Doc.ua
Роман Іванович - акушер-гінеколог, УЗД-лікар. Доктор Прохоренко займається діагностикою і подальшим лікуванням всіх видів гінекологічних захворювань, лікуванням всіх видів безпліддя, проблемами невиношування вагітності, проводить гінекологічні операції.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right