Харків

Сторінка 4: УЗД-фахівці в Харкові

Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua
«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»
Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Рябінська Оксана Сергіївна на Doc.ua
Оксана Сергіївна діагностує і лікує варикозну хворобу. Є автором понад 50 наукових статей і 8 патентів по флебології. Доктор дипломант міжнародного фонду «Рай для дітей», нагороджена за участь в роботі гуманітарної медичної місії в Еквадорі.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шелест Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, займається проведенням УЗД-досліджень для виявлення патологій жіночої статевої системи і їх подальшим лікуванням. Проводить гінекологічні операції: видалення бартолінової залози, радикальну гістеректомію, конізацію, ексцизії шийки матки та ін.
Марія
консультація 400 грн + огляд на кріслі 300 грн разом 700 грн
вул. Черепанових, 7на карті
Основ’янський
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Феськова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, лікар УЗД. Складається в УАРМ – Українській асоціації репродуктивної медицини та ESHRE – Європейській асоціації репродукції людини та ембріології. Спеціалізується на репродуктивній медицині, лікуванні клімактеричних розладів, ендометріозу, ерозії шийки матки, вульвовагініту, сальпінгооофориту, дисплазії шийки матки, мікоплазмозу, уреаплазмозу, трихомоніазу. Ірина Анатоліївна проводить УЗД органів малого тазу жінки, УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія).
Клініка професора Феськова А. М.
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець, Дієтолог Сомова Катерина Володимирівна на Doc.ua
Сомова Катерина Володимирівна
21рік досвіду
Кардіолог вищої категорії, дієтолог, лікар ультразвукової діагностики, проводить УЗД, ЕКГ та біоімпендансометрію для подальшого лікування хвороб серцево-судинної системи, розробляє безпечні методики боротьби як із зайвою вагою, так і його дефіцитом, порушеннями вуглеводного і холестиринового обміну.
Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Османов Рустем Рамзійовіч на Doc.ua
Лікар Рустем Рамзіевіч спеціалізується на діагностиці варикозної хвороби нижніх кінцівок і її оперативному лікуванні. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання на варикозно змінених венах під ультразвуковим контролем. Автор 50 публікацій в наукових виданнях, 8 патентів України на винахід
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Олена Василівна на Doc.ua
Репродуктолог в клініці професора Феськова. Професійні інтереси - лікування безпліддя у жінок і чоловіків шляхом екстракорпорального запліднення, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + передімплантаційної діагностики, внутрішньоматкової інсемінації.
Клініка професора Феськова А. М.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Штогрин Віталій Володимирович на Doc.ua
Лікар проводить УЗД, пінне склерозування, мініфлебектомію, мікросклеротерапіі та інші процедури, спрямовані на діагностику і лікування проблем з функціонуванням венозної сітки. У лікаря стаж роботи - понад 10 років, працює Віталій Володимирович з дорослими пацієнтами.
Лікар Флеболог, УЗД-фахівець, Хірург, Судинний хірург Рощина Людмила Вікторівна на Doc.ua
Лікар-флеболог, лікар-хірург, лікар ультразвукової діагностики першої категорії. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання на варикозно змінених венах під ультразвуковим контролем: ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція), пінне склерозування, мініфлебектомія, мікросклеротерапія
Лікар УЗД-фахівець, Подолог, Уролог, Хірург Кутько Микола Якович на Doc.ua
Кутько Микола Якович, який оперує уролог, хірург - вищої категорії. Займається лікуванням: атером, ліпом. А також, проблемами - подології: видалення лазером врослого нігтя, мозолів, натоптишів, бородавок.