Харків

Сторінка 9: УЗД-фахівці в Харкові

Лікар УЗД-фахівець Корольов Олександр Олександрович на Doc.ua
Дитячий ортопед і хірург, виконує кінезіотейпування, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості. Як хірург, лікар проводить видалення новоутворень м'яких тканин, мозолів, врослих нігтів, родимок. Крім того, Олександр Олександрович є фахівцем ультразвукової діагностики
Пульс Медіка
ул. 23 Августа, 34на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шумейко Тетяна Петрівна на Doc.ua
Тетяна Петрівна веде амбулаторний прийом з обов'язковим цитологічним скринінгом. Проводить лікування запальних патологій органів малого таза та ІПСШ.
Лікар УЗД-фахівець Грищенко Іван Юрійович на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики першої категорії, займається проведенням ультразвукової діагностики органів малого таза і черевної порожнини, щитовидної залози, сечовивідної системи, шкіри, молочних залоз, лімфовузлів, що допомагає поставити максимально точний діагноз для проведення ефективного лікування захворювань
Пульс Медіка
ул. 23 Августа, 34на карті
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Гарбуз Олена Іванівна на Doc.ua
Є.І. Гарбуз спеціалізується на проведенні кольпоскопії, лікуванні шийки матки, аногенітальній області та урогенітального тракту лазерним методом. Займається лікуванням хвороб органів малого тазу і захворювань, які передаються статевим шляхом. Виконання УЗ діагностики всіх органів і систем крім серця і судин, а також УЗ скринінги для вагітних.
4.7
Лікар УЗД-фахівець Красовський Артур Григорович на Doc.ua
Артур Григорович веде практичну діяльність в якості лікаря-терапевта, фахівця з ультразвукової діагностики, в робочу сферу лікаря входить первинний огляд пацієнта, ведення пацієнтів з хронічними хворобами в гастроентерології, діагностика та лікування неускладнених форм захворювань всього організму.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
консультация гастроэнетролога — 450 грн.
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
4.7
Лікар УЗД-фахівець Івашкевич Лариса Валеріївна на Doc.ua
УЗД-фахівець, лікар вищої категорії з функціональної діагностики. Лікар проводить ЕКГ, ВЕМ, ЕЕГ, РЕГ, РВГ, УЗД всіх органів і судин (доплер), ЕхоКГ та інші функціональні дослідження. Є членом Харківської міжрегіональної асоціації фахівців ультразвукової діагностики
Приватний кабінет УЗД спеціаліста Лариси Івашкевич
проспект Науки, 77на карті
4.5
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Павлова Надія Олександрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог Павлова Надія Олександрівна, має значний стаж роботи. Проводить консультативні прийоми, УЗД, кольпоскопію, лазерне лікування ерозії шийки матки ілазерное лікування папіломи вірусної інфекції.
4.5
Лікар Сімейний лікар, УЗД-фахівець Піскова Галина Василівна на Doc.ua
Приймає дорослих і маленьких пацієнтів віком від 6 років. Проводить первинні огляди, діагностику та призначення терапії у рамках функціоналу сімейного лікаря. Лікує фарингіт, ГРВІ, алергічні захворювання, стоматит, загострення панкреатиту і холециститу, функціональну диспепсію, цистит, нефрит, п'яткову шпору, остеохондроз, мишечнотонічний синдром, набряки
Медичний центр «MedHouse»
Київськийм. Архітектора Бекетова
Виклик додому
4.3
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт Граматюк Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар проводить УЗ-діагностику різних органів і електрокардіограму. Лікує захворювання дихальних шляхів (пневмонія, бронхіт), серця (стенокардія, артеріальна гіпертензія) та шлунка (гастрит, виразкова хвороба).
Лікар УЗД-фахівець Глущенко Ігор Володимирович на Doc.ua
Кваліфікований дитячий фахівець з ультразвукової діагностики вищої категорії проводить якісне дослідження головного мозку у новонароджених, пілоричного відділу шлунка, тазостегнових суглобів, статевих органів, лімфатичних вузлів і т.д.