Харків

вт 23  квіт.ср 24  квіт.чт 25  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Флеболог Корж  Павло  Ігорович на Doc.ua
Корж Павло Ігорович
Павло Ігорович – активний науковий діяч, автор 27 публікацій в наукових виданнях України та зарубіжжя та 5 патентів України, кандидат медичних наук.
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту
пр-т Героїв Харкова 257на карті
Салтівський
Виклик додому
Консультація 600 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 23  квіт.ср 24  квіт.чт 25  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець Толстов Олександр Леонідович на Doc.ua
«Я багато років займаюся сучасною флебологією. Цей новий напрямок хірургії дозволяє лікувати вени без розрізів, болю та наркозу. У цьому досягається радикальний результат. Усі етапи лікування супроводжуються ультразвуковим контролем. Операції виконуються амбулаторно та не залишають слідів на тілі. Пацієнти у післяопераційному періоді продовжують активний ритм життя. Якщо Ви потребуєте допомоги, приходьте! Із задоволенням допоможемо Вам набути здоров'я та краси!»
Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Рябінська Оксана Сергіївна на Doc.ua
Оксана Сергіївна діагностує і лікує варикозну хворобу. Є автором понад 50 наукових статей і 8 патентів по флебології. Доктор дипломант міжнародного фонду «Рай для дітей», нагороджена за участь в роботі гуманітарної медичної місії в Еквадорі.
Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Османов Рустем Рамзійовіч на Doc.ua
Лікар Рустем Рамзіевіч спеціалізується на діагностиці варикозної хвороби нижніх кінцівок і її оперативному лікуванні. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання на варикозно змінених венах під ультразвуковим контролем. Автор 50 публікацій в наукових виданнях, 8 патентів України на винахід
Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Штогрин Віталій Володимирович на Doc.ua
Лікар проводить УЗД, пінне склерозування, мініфлебектомію, мікросклеротерапіі та інші процедури, спрямовані на діагностику і лікування проблем з функціонуванням венозної сітки. У лікаря стаж роботи - понад 10 років, працює Віталій Володимирович з дорослими пацієнтами.
Лікар Флеболог, УЗД-фахівець, Хірург, Судинний хірург Рощина Людмила Вікторівна на Doc.ua
Лікар-флеболог, лікар-хірург, лікар ультразвукової діагностики першої категорії. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання на варикозно змінених венах під ультразвуковим контролем: ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція), пінне склерозування, мініфлебектомія, мікросклеротерапія
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Корнієнко Олексій Миколайович на Doc.ua
Олексій Миколайович лікар-флеболог, лікар-хірург. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання на варикозно змінених венах під ультразвуковим контролем: ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція), пінне склерозування, мініфлебектомія, мікросклеротерапія
Лікар Хірург, Флеболог Близнюк Василь Васильович на Doc.ua
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна
вул. Молочна, 48на карті
Київськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Мороз Андрій Миколайович на Doc.ua
Мороз Андрій Миколайович
21год опыта
Андрій Миколайович - судинний хірург з багаторічним досвідом, спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій, проводить ендовенозну лазерну коагуляцію, склеротерапію.
ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України»
въезд Балакирева, 1на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Показати ще 6 Лікаріautorenew