Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Павлючик Андрій Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Павлючик Андрій Володимирович

Андрій Володимирович спеціалізується на судинній хірургії і має вищу кваліфікаційну категорію. Також він є автором понад 10-ти медичних наукових робіт, безлічі статей в медичних виданнях і учасником з'їздів судинних хірургів України та Європи.

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Микола 11 Квітень 2024
Лікар дуже приємний, була кваліфікована відповідь на мої запитання, все що хотів дізнатись від лікаря, я все дізнався. Велика подяка лікарю за професійний прийом.
Олена 18 Березень 2024
Дуже хороший лікар, це найкращий лікар, порадив гарних лікарів до кого я можу звернутися. Рекомендую
28 Лютий 2024
Гарний лікар
27 Лютий 2024
Отримали дуже умістну консультацію
Ольга 22 Лютий 2024
Лікар дуже компетентний спеціаліст, виважена людина, зайвого не призначає, але дає хороші рекомендації, вважаю, що лікар кваліфікований спеціаліст, консультацією задоволена
Володимир 18 Січень 2024
Дуже досвідчений спеціаліст, провів ефективну консультацію, все грамотно розказав, розписав, пояснив
Віта 16 Листопад 2023
Чудовий лікар, чудовий спеціаліст! Лікаря знаю давно, оперувавши п'ятнадцять років тому мою маму, тільки до цього лікаря шли, все подобається
Тетяна 12 Жовтень 2023
Лікар дуже професійно та гарно проконсультував.
Людмила 24 Липень 2023
Павлючик Андрей Владимирович очень внимательный и грамотный, я давно его знаю и каждым визитом к нему, остаюсь довольна.
Лідія 19 Червень 2023