Дніпро

Сторінка 5: Гастроентерологи в Дніпрі

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Гастроентеролог Завгородня Наталія Юріївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог першої категорії, проводить відеоендоскопія, а також займається лікуванням таких проблем зі здоров'ям, як гастрит, панкреатит, коліт, дуоденіт, виразкова хвороба, гастроентероколіт, гастродуоденіт і ін.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Дієтолог, Гастроентеролог Мінчук Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
21рік досвіду
Кваліфікований дієтолог і гастроентеролог. Займається лікуванням хвороб шлунково-кишкового тракту. Підбирає і коригує харчування пацієнтам, у яких спостерігається надлишкова маса тіла. Впроваджує методику серологічної і морфологічної діагностики целіакії та інших ентеропатій
Лікар Гастроентеролог Закревська Олена Валентинівна на Doc.ua
Закревська Олена Валентинівна
Лікар гастроентеролог, кандидат медичних наук, тривалий час працювала терапевтом, тому проводить комплексне лікування пацієнта при проблемах з шлунково-кишковим трактом. До компетенції лікаря входить лікування панкреатиту, виразкової хвороби, гастриту, дуоденіту і ін.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Гастроентеролог Жигірь Наталія Олександрівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог спеціалізується на діагностуванні, лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту: гострих і хронічних гастритів, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічного гепатиту і панкреатиту, а також виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Коненко  Ірина Сергіївна на Doc.ua
Коненко Ірина Сергіївна
Ірина Сергіївна лікар гастроентеролог, УЗД фахівець. Консультує пацієнтів з 18 років. Проводить УЗД з 2-років. Виконує УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору, поверхневих органів, органів малого таза і всі види еластометрії.
Лікар Гастроентеролог Зейкина Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології для дітей. Займається лікуванням розладів жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, захворювань кишечника
Медичний центр «Педіатр 24» на просп. Слобожанський
просп. Слобожанский, 44на карті
Індустріальний
Лікар Гастроентеролог Бреславець Юлія Сергіївна на Doc.ua
Бреславець Юлія Сергіївна
Юлія Сергіївна спеціалізується на лікуванні захворювань травної системи. Займається лікуванням захворювань стравоходу (езофагіту, гастроезофагеальної рефлексної хвороби, в т.ч. у вагітних); захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки (хронічного гастриту, дуоденіту, виразкової хвороби, НПЗП гастропатії); хронічного і вторинного панкреатиту, хронічного холециститу, дифузних захворювань печінки (хронічних гепатитів, в т.ч. вірусних, жирової хвороби печінки, цирозу печінки) і ін.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог Птушкіна Діана Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології та гастроентерології. Проводить консультативний прийом; навчання принципам правильного харчування; корекцію надлишкової маси тіла; корекцію дефіциту маси тіла; харчування при гострих і хронічних захворюваннях, включаючи складну поєднану патологію і інше. Веде прийом для дітей з дієтології від 6 років
Лікар Гастроентеролог Гладкова Раїса Максимівна на Doc.ua
Гастроентеролог, досвід роботи в гастроентерології - понад 40 років, спеціаліст вищої категорії, автор наукових статей в періодичних спеціалізованих медичних виданнях, область професійної діяльності - рання діагностика і терапія патологій підшлункової залози, печінки (гепатоз, цироз), шлунка, дванадцятипалої кишки та інших захворювань травних органів різної етіології.
Медик
пр-т ім. Газети «Правда», 96на карті
Індустріальний
Лікар Гастроентеролог Гринько Єлизавета Олександрівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог з 11-и річним стажем роботи. Єлизавета Олександрівна займається лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей з народження і до 16 років. Співавтор наукових статей, є постійним учасником науково практичних конференцій
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right