Полтава
Лікар Гастроентеролог Короткевич  Ірина  Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Короткевич Ірина Іванівна

Консультація від400 грн
Досвід роботи Ірини Іванівни в області гастроентерології заслуговує на повагу. За останні 30 років працювала лікарем-гастроентерологом гастроентерологічного відділення і довіреним лікарем в Полтавському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни. Має спеціалізацію «Дієтологія». Ірина Іванівна постійно проходить курси підвищення кваліфікації для нових знань.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Станіслав 12 Липень 2024
Все чудово було на візиті. Дуже все сподобалося, все пройшло добре.
Таісія 04 Квітень 2024
Я розказала про проблеми з якими звернулась, вона виписала аналізи які я повинна зробити. Наразі мене усе влаштовує.
Ніна 24 Січень 2024
Все прекрасно було. Нормально все.
Іван 08 Січень 2024
Дуже сподобався прийом
Інна 21 Грудень 2023
Тетяна 20 Грудень 2023
Загалом консультацію отримала не погану, але лікар, замість спілкування зі мною, багато часу приділила тому, тому, що записувала до себе у комп'ютер інформацію з моїх висновків. Я очікувала отримати більше рекомендацій, а замість цього отримала список аналізів, що треба ще здати.
Поліна 23 Листопад 2023
Не було жодних проблем, візит пройшов добре, отримала усе, що хотіла.
Вікторія 22 Листопад 2023
Гарне враження, лікар був уважний, всі проблеми ми вирішили, будемо надалі працювати разом
Олександр 09 Жовтень 2023
Марина 14 Вересень 2023
Як на мене, людина з досвідом, видно що вона професіонал по тому, що одразу розуміє що мені назначати, яке потрібне дообстеження пройти, а ще вона всебічно розвинута лікарка, бо на супутні якісь захворювання, вона розуміє що треба зробити, щоб прояснити всю ситуацію цілком.

Всі лікарі Полтава