Дніпро
Центр медичної турботи «Ремедіум»

Центр медичної турботи «Ремедіум»

Лікувальний діагностичний центр
add_box Гастроентерологія Кардіологія Неврологія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Медична клініка «Ремедіум» пропонує послуги висококваліфікованих лікарів, комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров'ям. Тут шанобливо ставляться до пацієнтів і забезпечують їм доброзичливу атмосферу. Діє прийом наступних лікарів: терапевта, гастроентеролога, невролога, кардіолога, психіатра, психотерапевта, психолога.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вулиця Шевченко, 3 на карті
Соборний м.Вокзальна

Медична клініка «Ремедіум» пропонує комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров'ям; шанобливе ставлення до пацієнтів і доброзичливу атмосферу; відповідність призначених діагностичних схем і схем лікування міжнародними протоколами.

Напрямки центру

Робота клініки ведеться за такими напрямками: лікування хвороб тіла і проблем психіки, а також їх поєднання - психосоматичних розладів. Консультації проводять терапевт, гастроентеролог, невролог, кардіолог. Діагностика і лікування відповідає міжнародним рекомендаціям і протоколам, а лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію і розширюють діапазон професійних знань.

Лікарі психотерапевтичного напрямку мають вищу медичну освіту, спеціалізацію з психіатрії, психотерапії, медичної психології, вміють знайти підхід до кожного пацієнта, володіють умінням працювати в різних психотерапевтичних напрямках (позитивна, тілесно орієнтована, когнітивно-поведінкова терапія, сімейна терапія, пісочна і арттерапія, методики релаксационной терапії) і підібрати індивідуальне поєднання психотерапевтичних методик лікування для кожного.

У разі психосоматичних захворювань, які є провідним напрямком роботи клініки, проводяться консиліуми фахівців двох і більше (в міру необхідності) напрямків. Також проводиться психологічне консультування, в тому числі сімейне, консультування з метою профорієнтації та визначення професійних інтересів і схильностей.

Психіатри клініки успішно займаються діагностикою, лікуванням та реабілітацією хронічних психічних захворювань. Крім того, здійснюється тривала курація хронічних соматичних захворювань в супроводі медичного психолога або психотерапевта для надання психологічної підтримки та профілактики виникнення часто супутніх соматичній хворобі психологічних розладів.

Для постійних клієнтів передбачені комплексні програми знижок.

Артем 15 Квітень 2024
Клініка насправді з двохтисячних років, по дизайну і по самому інтер'єру. На рахунок комфортно у цій клініці - є куди рости.
Єва 13 Квітень 2024
Сподобалось відношення персоналу до нових пацієнтів.
Дарина 09 Квітень 2024
Це моє третє відвідування клініки. Я була у двох спеціалістів, психолога Мягкової Катерини та психіатра Лемягової Інни. Мій досвід з Катериною Мягковою був дуже поганим, досвід з Інною Лемяговою також поганий, але не настільки. Я маю знайомих, яким сподобались спеціалісти цієї клініки, а саме Кожушко Валерій та Новостройна Тетяна. Я в них не була, тож не можу судити. Але через мій постійний поганий досвід в цій клініці, я навряд прийду сюди ще.
Катерина 03 Квітень 2024
Клініка гарна, чемний персонал
Маргарита 01 Квітень 2024
Милий персонал, уважний до своїх клієнтів