Дніпро

Сторінка 4: Гастроентерологи в Дніпрі

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Гастроентеролог Сиряченко Ірина Петрівна на Doc.ua
Ірина Петрівна, займається консультуванням і плановими прийомами пацієнтів з розладами травної системи. Консультує пацієнтів з питань лікування гастриту, дуоденіту, виразкової хвороби, холециститу, панкреатиту, гастроентероколіту та інших захворювань травного тракту. Призначає лабораторні та інструментальні дослідження, проводить консультування хворих з питань правильного харчування та підбору препаратів
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
Повторний прийом - 300 грн. Дні і час прийому: понеділок (09: 00-12: 00), середа (10: 00-12: 00), субота (12: 00-16: 00)
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Виклик додому
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Сулима Василь Васильович на Doc.ua
Сулима Василь Васильович
Василь Васильович є експертом в лікуванні всіляких патологій слизової шлунка, функціональних розладів кишечника, рефлюксной хвороби, патологій печінки і жовчного міхура різного генезу, харчових розладів і ін.
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Гастроентеролог Рубан Тетяна Володимирівна на Doc.ua
31рік досвіду
Дитячий гастроентеролог, педіатр проводить терапію захворювань шлунково-кишкового тракту. Володіє ендоскопічними і ультразвуковими методиками дослідження. Веде диспансерний нагляд дітей з хронічними патологіями травних органів
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Тарасова Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Терапевт, фахівець в області гастроентерології та дієтології, пріоритетні напрямки роботи - лікування широкого спектру неускладнених захворювань, ведення пацієнтів з хронічними захворюваннями, складання дієтичних програм.
Лікар Гастроентеролог Ягмур Світлана Самойловна на Doc.ua
Ягмур Світлана Самойловна
41рік досвіду
Провідний співробітник відділення патології печінки і підшлункової залози Інституту гастроентерології НАМН України, захисту кандидат медичних наук, категорія лікаря - висшая.Занімается раннім визначенням і подальшим лікуванням різних за своєю етіологією патологій органів шлунково-кишкового тракту.
Медик
пр-т ім. Газети «Правда», 96на карті
Індустріальний
Лікар Гастроентеролог Васильєва Ірина Олексіївна на Doc.ua
Займається лікуванням хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на діагностиці, модифікації стандартів лікування, передопераційній підготовці та післяопераційному відновленні, веденні пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями системи травлення, гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ).
Лікар Гастроентеролог Чумаченко Наталія Павлівна на Doc.ua
Гастроентеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань травної системи. Призначає сучасні схеми лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, панкреатитів, гепатитів різної етіології, запальних захворювань кишечника і т. Д. Є автором наукових статей, методик лікування і профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, висока кваліфікація доктора відзначена подякою Кабінету міністрів України
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Чужа Маргарита Григорівна на Doc.ua
Маргарита Григорівна спеціалізується на лікуванні захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів (риніт, фарингіт, грип, бронхіт, пневмонія), захворювань травної системи (гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки) і серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія) та ін.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Сазонова Таїсія Володимирівна на Doc.ua
Лікар терапевт вищої категорії, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта і великим стажем роботи - майже 50 років. Таїсія Володимирівна володіє двома сертифікатами з біологічної медицини, проводить консультативний прийом, діагностику та лікування широкого спектру захворювань в області терапії, гастроентерології та кардіології.
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Нефролог, Гастроентеролог Литвинова Олена Миколаївна на Doc.ua
Дитячий нефролог вищої категорії, займається лікуванням пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю, діабетичною нефропатією, аутоімунним захворюванням нирок і ін. Спеціалізується також на дитячій урології і гастроентерології.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right