Дніпро
4.7
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Швець Ганна Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Швець Ганна Михайлівна

Лікар проводить консультативний прийом і діагностику захворювань внутрішніх органів, інтерпретує результати лабораторних та інструментальних методів дослідження. Займається лікуванням захворювань дихальної системи, травної системи, серцево-судинних захворювань
4.7

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Кристина 16 Грудень 2023
Все добре пройшло.
Яна 19 Жовтень 2023
Лікар дуже уважна, все вислухала. Мені подобаються лікарі, які серйозно сприймають все що ти розповідаєш, навіть якщо ти маєш якісь припущення. Лікар призначив мені гарні ліки, які мені вже допомогли
Діана 13 Жовтень 2023
Лікар дуже мені сподобалась як спеціаліст. Лікар не нав'язувала інші препарати для лікування. До прийому у цього лікаря, я вже проходила лікування і лікар тільки декілька препаратів додала і це мені дуже сподобалось. Якщо мені буде потрібно, то я звертатися буду саме до цього лікаря
Катерина 10 Жовтень 2023
Лікар досконало зробила свою роботу.
Олеся 07 Жовтень 2023
Приємний лікар, уважна, чуйна. Лікар все розпитала, все записала, лікування виписала, будемо і надалі лікуватись у цього лікаря
Виктория 18 Вересень 2023
Сподобалось що лікар все чітко і зрозуміло пояснила, пояснення були доступні, все було ясно. З лікарем на зв'язку
Вікторія 16 Вересень 2023
Лікар гарно ставиться до пацієнтів, гарно все пояснює
Вікторія 24 Серпень 2023
Ольга 17 Серпень 2023