Дніпро

Імунологи Дніпра

Лікар Алерголог, Імунолог Корсунська Олеся Ігорівна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Сфера професійної діяльності доктора Корсунської О. І. включає вивчення і корекцію проблем, пов'язаних з вторинним імунодефіцитом, супроводжуючим псоріазом, хронічним вірусним гепатитом В і С, рецидивні хронічні захворювання ЛОР-органів, шкіри, слизових оболонок і т. д.
Лікар Імунолог Побережник Світлана Євгеніївна на Doc.ua
Світлана Євгенівна займається лікуванням ускладнень після вакцинації, простудних захворювань, хронічних грибкових інфекцій, хронічних форм герпесу і т.д.
Лікар Гастроентеролог, Імунолог, Педіатр Агафонова Олена Олександрівна на Doc.ua
У професійні інтереси Олени Олександрівни входить медичний супровід, а також спостереження за розвитком дітей, навчання правильному догляду за дитиною, розвитку і вихованню, надання невідкладної допомоги
Лікар Імунолог Філіна Олена Олександрівна на Doc.ua
Дитячий лікар імунолог вищої категорії, проводить консультації дітей з хронічною патологією для виявлення захворювань імунної системи, а також для індивідуального складання календаря проведення профілактичних щеплень для дітей з різними хворобами і ін.
Лікар Імунолог Рибалка Інна Віталіївна на Doc.ua
Лікар імунолог першої категорії, має великий досвід в сфері діагностики та лікування у пацієнтів з допомогою сучасних методів антіфософліпідного синдрому, імунопатологічних станів, кріоглобулінемії, імунної недостатності, саркоїдозу, системного червоного вовчака і ін.