Лікар Імунолог Кияненко Олена Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Кияненко Олена Олександрівна

Імунолог вищої категорії, в спеціалізацію якого входить лікування хвороб, що виникають в сечовивідних шляхах, бронхолегеневій системі, а також в шлунково-кишковому тракті. Також Олена Олександрівна компетентна у визначенні функції зовнішнього дихання

Перевірені відгуки про лікаря 57 відгуків

Богдан 25 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Лікар класний спеціаліст, візит дуже сподобався.
Діана 18 Квітень 2024
 Нічого поганого про даного спеціаліста сказати не можу. Візит загалом пройшов дуже інформативно та добре.
Дарина 02 Квітень 2024
Лікарка вислухала, все пояснила, надала рекомендації, у мене до неї не залишилося запитань, дякую.
Дмитро 17 Березень 2024
Ставлю оцінку п'ять, прийом цілком мене влаштував, отримав необхідну мені консультацію та поради, дякую.
Наталія 17 Березень 2024
Лікарка досвідчена, приємна, все зрозуміло та по суті пояснила, дякую.
Діана 12 Березень 2024
Високий рівень, все супер. Мені сподобався лікар. Лікар приділила достатньо часу.
Анжеліка 05 Березень 2024
Лікарка уважна, зрообила якісний огляд, проконсультувала, призначила обстеження. Наразі проходимо обстеження та плануємо повторний візит. Дякую!
Богдан 26 Жовтень 2023
Консультація пройшла досить комфортно, лікар поводила себе професійно, все розглянула, розгорнуто все пояснила, дала направлення на аналізи. Я залишився задоволений
Євгенія 05 Жовтень 2023
Усе пройшло добре, я задоволена абсолютно усім. Мені було комфортно.
Анна 05 Жовтень 2023
Все добре - лікар прийняв, вислухав, лишній раз не перебивав, дав консультацію, направив на обстеження. Як треба усе зробив.
5 6 chevron_right