Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Дерматовенерологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Нороха Ігор Іванович на Doc.ua
Ігор Іванович Нороха є досвідченим фахівцем по дерматовенерології, він веде медичну практику понад 30 років. Доктор Нороха спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті)
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Нефедова Тетяна Миколаївна  на Doc.ua
Тетяна Миколаївна лікар дерматовенеролог, трихолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань: екземи, псоріазу, себореї, вугревой хвороби, демодекозу, інфекційних, грибкових, вірусних захворювань шкіри і слизових оболонок.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Музика Лариса Вікторівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультативний прийом і здійснює діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкірного покриву і похідних - волосся, нігтів, а також слизової оболонки. Лікування проводиться як хірургічним методом, так і за допомогою медикаментів.
Елласес
Дерматоскопія – 200 грн; Трихоскопія – 200 грн;
проспект Пушкіна, 11, офіс 79на карті
Лікар Дерматовенеролог, Психолог Барсукова Лариса Ізотовна на Doc.ua
Барсукова Лариса Ізотовна
Лікар проводить розтин фурункулів, карбункулів, видалення стрижнів, збір матеріалу для обстеження на ЗПП. Спеціалізується на лікуванні гострих, хронічних дерматозів, екземи, псоріазу, атопічного дерматиту, вітіліго, корости, себореї, захворювань волосся, нігтів, мікозів
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Виклик додому
Лікар Дерматовенеролог Агафонов Микита Володимирович на Doc.ua
Проводить діагностику та консультації, а також призначає лікування з питань псоріазу, себорея, екземи, дерматиту, ВПЛ (папіломи, бородавки). Також консультує з питань трихолог (алопеція, лупа, випадання волосся і т.д.), мікози шкіри, демодекоз, розацеа, фотодерматоз, інфекції передаються статевим шляхом, вульгарні вугри та інші захворювання пов'язані зі шкірою та слизовими. Приймає дорослих і дітей.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Виклик додому
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Бібіков Володимир Анатолійович на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії Бібіков Володимир Анатолійович має великий досвід роботи, проводить діагностику і лікування таких захворювань як: ЗПП, акне, псоріаз, атопічний дерматит, грибок шкіри (дерматофітіях), демодекоз, дерматит, розацеа, вугрі
Лікар Дерматовенеролог Море Ганна Костянтинівна на Doc.ua
Ганна Костянтинівна займається лікуванням хронічних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, волосся, нігтів. Лікар проводить мезотерапію, дерматоскопію, кріотерапію, люмінесцентну діагностику і т.д.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Плиска  Яна  Сергіївна на Doc.ua
Яна Сергіївна – лікар дерматовенеролог, трихолог, косметолог з досвідом роботи 16 років. Приймає дорослих та дітей віком від 8 років. Займається лікуванням акне, періорального дерматиту, розацеа, псоріазу, екземи, алопеції, оніхомікозу. Яна Сергіївна також надає косметологічні послуги: мезотерапія, біоревіталізація, аугментація губ, чищення шкіри обличчя, RF-ліфтинг та ін.
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Салей Олена Анатоліївна на Doc.ua
Салей Олена Анатоліївна
Олена Анатоліївна - кандидат медичних наук, спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих і хронічних захворювань шкіри і її похідних (нігтів і волосся). Веде прийом як трихолог і дерматовенеролог
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Бойко Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і дитячій дерматології. Дитячий трихолог. Проводить дерматоскопію, кріодеструкцію, радіохвильову хірургію, мезотерапію, видалення новоутворень шкіри. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, демодекс, герпес, себорея, вітіліго, екзема
chevron_left 2 3
Показати ще 7 Лікаріautorenew