Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Венеролог, Косметолог, Дерматоонколог, Трихолог Прохоренко Інна Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Прохоренко Інна Валеріївна

Лікар вищої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-дерматолог, проводить консультації, обстеження, лікування захворювань шкіри і волосся, видалення новоутворень, робить чистки обличчя, масажі. Також здійснює лабораторну діагностику шкіри, волосся і нігтів, біопсію шкіри і дерматоскопію. Інна Валеріївна більше 10 років працює в медицині, надає допомогу дорослим і маленьким пацієнтам
До та Після
Дерматолог (первинна) - 550 грн Дерматолог (повторна) - 450 грн Консультація дерматолога (первинна) + дерматоскопія (без опису) - 650 грн Консультація дерматолога (повторна) + дерматоскопія (без опису) - 500 грн Консультація трихолога (первинна) без трихоскопії - 550 грн Консультація трихолога (повторна) без трихоскопії - 450 грн Консультація трихолога (первинна) + трихоскопія (без опису) - 650 грн Консультація трихолога (повторна) + трихоскопія (без опису) - 500 грн
ул. Короленко, 8на карті
Кіровський (Центральний)
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 19 Жовтень Ср 20 Жовтень Чт 21 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
69 Відгуки
Ольга 09 Червень 2021
Гарний лікар!
елена 31 Березень 2021
Доктор был очень внимательным, доброжелательным, дал исчерпывающие рекомендации.
Юлия 16 Грудень 2020
Прекрасный, компетентный врач!
Анастасия 14 Листопад 2020
Врач понравилась, все хорошо. При повторном осмотре увидели, что назначенное лечение дало результаты, лечение продолжаем.
Лилия 16 Вересень 2020
Доктор была очень деликатная, очень внимательная, как человек и специалист мне она очень понравилась, мне было с ней комфортно, видно, что умеет расположить к себе человека. Она большая молодец. Я осталась очень довольна ее работой
Татьяна 07 Травень 2020
Квалифицированный доктор: все мне объяснила, нарисовала, рассказала.
Андрей 27 Березень 2020
Доктор была любезна, лишнего не говорила, все было максимально спокойно, непринужденно.
Инна 02 Березень 2020
Доктор сразу выявила мою проблему, назначила лечение и как человек она очень приятная.
Ян 19 Лютий 2020
Доктор показалась профессионалом, все хорошо объяснила, проконсультировала. Собираюсь еще раз записаться.
Дарья 22 Січень 2020
Все было комфортно, доктор мне понравился.
Показати ще 2 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Дніпро