Запоріжжя
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Яфарова   Інесса Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Яфарова Інесса Миколаївна

Консультація від590 грн
Лікар-дерматовенеролог, проводить лікування вірусних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, хвороб, що передаються статевим шляхом, а також таких хронічних захворювань: екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, себорейний дерматит і ін. Також Інесса Миколаївна консультує як трихолог.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Вікторія 29 Січень 2024
Дуже уважний, турботливий, лікар заспокоїв мої страхи, тому візитом до нього залишилась задоволеною.
Микола 16 Січень 2024
Все сподобалось на візиті. Все добре пройшло.
Максим 27 Грудень 2023
Любовь 13 Листопад 2023
Відбулось все чудово, хороше відношення зі сторони лікаря. Ще раз обов'язково прийду на повторний прийом.
Любов 03 Листопад 2023
Дуже гарний лікар, спеціаліст своєї справи. Відгуки про даного лікаря можу залишити тільки хороші. Виписала лікування, яке зараз проходжу. Буду ще звертатись за консультаціями.
Поліна 03 Жовтень 2023
Лікар професійно поводилась з дитиною, нам було комфортно перебувати у кабінеті. Консультацією залишились задоволені