Дніпро

Сторінка 3: Дитячі Дерматовенерологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Гаркуша Ірина Вікторівна на Doc.ua
Лікар Гаркуша І.В. займається лікуванням дерматитів, себореї, висипу і інших шкірних захворювань інфекційного та запального генезу у дорослих і дітей, використовуючи сучасні методики терапії.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Швець Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна кваліфікований лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням акне, постакне, розацеї, пігментації та ін. Підтримує красу шкіри за допомогою доглядових, апаратних та ін'єкційних процедур. Допоможе не тільки у питаннях дерматології та косметології, але й підбере для вас професійний домашній догляд у кожному індивідуальному випадку.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Растєгаєва Анастасія Вадимівна на Doc.ua
У 2020 році закінчила ДДМА за спеціальністю “Лікарська справа” та була зачислена на інтернатуру за спеціальністю “Дерматовенерологія”. З лютого 2022 року веду прийом в МЦ «НАОМІ» як лікар дерматовенеролог та косметолог. Полюбляю поглиблювати свої знання та постійно відвідую семінари та лекції з дерматології та косметології.
Лікар Дерматовенеролог Благодарна Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Займається лікуванням таких захворювань, як: дерматит, псоріаз, екзема, вугрова хвороба, акне, інфекційні захворювання та захворювання, що передаються статевим шляхом.
Медичний центр «Ала атлантіс»
Первинний прийом - 350 грн. Повторний прийом - 300 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Лікар Дерматовенеролог Сагайдак Марина В'ячеславівна на Doc.ua
Марина В'ячеславівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматовенерологічних захворювань дорослих і дітей з 3 років. Займається лікуванням псоріазу, дерматиту, себореї, екземи, грибкових і паразитарних захворювань шкіри
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог Прохоренко Аліна Олександрівна на Doc.ua
Аліна Олександрівна проводить діагностику і лікування алопеції, акне і шкірних захворювання