Viva (Вива) на Оноре де Бальзака

Отзывы о клинике Viva (Вива) на Оноре де Бальзака

Клиника
add_box Акушерство Аллергология Анестезиология Гастроэнтерология Генетика Гематология ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - вс : Круглосуточно
ул. Оноре де Бальзака, 85Ана карте
Деснянский м.Черниговская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
62 отзыва
Володимир 11 Апрель 2024
Клініка сподобалася, зауважень до персоналу не було
Максим 08 Апрель 2024
Класна клініка, все було добре, єдине,  дорогувато, але воно того варто
Тетяна 08 Апрель 2024
 Клініку я відвідувала раніше, все було прекрасно, зауважень не було
Віра 01 Апрель 2024
Все було супер у цій клініці.
Катерина 31 Март 2024
Враження від прийому дуже позитивні. Мені все сподобалося. Лікар, Магаз Борис Іванович, гарно ставиться до пацієнтів. Єдине зауваження, яке не стосується лікаря, зауваження до клініки. В клініці не систематизована база клієнтів, кожний раз, коли приходиш до різних лікарів клініки, всю інформацію пацієнтів історію захворювань, лікарі пишуть з початку, дуже довго пишуть. Клініці потрібно це питання вирішити для зручності пацієнтів
Людмила 27 Март 2024
Прийом сподобався. Лікар, Бондаренко Надія Олександрівна, розповіла все чітко, все по справі. Чудовий прийом
Лідія 26 Март 2024
Нам все сподобалося, гарний сервіс, провели і все показали. В клініці пройшли додаткове обстеження, все було добре, після лікування звернемося в клініку ще. Клініку нам рекомендували, нам сподобалася клініка
Нікіта 20 Март 2024
В клініку зверталися вже не перший раз, роботою клініки задоволені, дуже хороші спеціалісти
Наталя 18 Март 2024
Клініка хороша, сподобалася. Дівчатка на ресепшен ввічливі. В клініку зверталася на консультацію ЛОРа. Лікар, Болгарська Ірина Володимирівна, дуже гарний лікар. Лікар дуже уважна, дуже приємна, ввічлива. Лікар зразу виявила проблему, хоча інші лікарі не змогли виявити проблему. Лікар все акуратно зробила, дала рекомендації, все розказала. Лікар молодий, але дуже грамотний спеціаліст. Я лікарем дуже задоволена, дуже дякую лікарю!
Наталія 16 Март 2024
Все добре пройшло.Клініка сподобалася.
5 6 7 chevron_right
Филиалы сети