Львів

Сторінка 3: Гінекологи в Львові

Сьогодні, 3 Липня
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Молчанова Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар Молчанова О.В. є спеціалістом у сфері практичної гінекології, з питань діагностики і корекції патологічних процесів шийки матки. Сфера особливого інтересу - генітальний ендометріоз, урогенітальні інфекції, жіноче непліддя. Вільно володіє англійською мовою. Є одноосібним автором 64 наукових публікацій, учасником більш чим 100 наукових заходів, власником 3-х свідоцтв про раціоналізаторську пропозицію. Практикує пацієнтоцентричну, доказову медицину західних стандартів.
American Medical Centers
вул. Богомольця, 3на карті
Личаківський
Лікар Гінеколог Була Ірина Ігорівна на Doc.ua
Була Ірина Ігорівна
Лікар спеціалізується на гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, підбір схеми лікування. Лікує інфекції, які передаються статевим шляхом. Також, веде вагітність
Лікарня «Експерт»
вул. Шолом Алейхема, 11на карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Диба Анжела Ярославівна на Doc.ua
Анжела Ярославівна є головним лікарем медичного центру "NOVO", а також кваліфікованим гінекологом і фахівцем з ультрасонографії. Анжела Ярославівна займається терапією патологічних станів у гінекології гормонального, запального, інфекційного та ін. характеру.
Novo (Ново)

Консультація без огляду - 250 грн, огляд+зішкряб - 300 грн, консультація з оглядом, зішкрябом та УЗД - 440 грн.

вул. Пилипа Орлика, 4на карті
Шевченківський
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Кожема Ірина Ярославівна на Doc.ua
21рік досвіду
Ірина Ярославівна є успішним спеціалістом у галузі репродуктології та гінекології. Займається лікуванням широкого спектру захворювань репродуктивної системи, а також консультацією сімейних пар з питань планування вагітності, лікування складних форм жіночого непліддя, всім спектром послуг ДРТ (допоміжні репродуктивні технології), допомогає при невиношувані вагітності весь спектр послуг ДРТ (допоміжні репродуктивні технології), допомога у невиношуванні вангітності.
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Бевз Юрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар має багаторічний досвід і спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, статевих інфекцій, порушень менструального циклу. Юрій Анатолійович володіє різними методами лікування гінекологічних захворювань, а також самостійно проводить ультразвукову діагностику.
Центр літотрипсії
Консультація гінеколога - 200 грн. Консультація з оглядом - 450 грн.
вул.Огієнка, 3на карті
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Ковалишин Орися Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий і підлітковий гінеколог першої категорії, лікує ювенільні маткові кровотечі, аменореї, неспецифічні запальні захворювання зовнішніх статевих органів, пульмовагініти, мастопатії
Клініка Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір»)
пр-т Свободи, 33на карті
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Босяк Юлія Василівна на Doc.ua
Лікар Босяк Ю.В. займається веденням подружніх пар, що мають проблему непліддя. Юлія Василівна володіє різноманітними методиками репродуктивних технологій, здійснює широкий спектр діагностичних досліджень, включно з гістерскопією, кольпоскопією та ін.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Стоимость консультации как репродуктолога - 200 грн., как акушера-гинеколога - 300 грн.

вул. Героїв УПА, 73на карті
Кульпарков
Виклик додому
Лікар Косметолог, Генетик, Гінеколог, Акушер-гінеколог Тітовець Юрій Анатолійович на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, спеціаліст з естетичної медицини сертифікований тренер з інтимної пластики. Лыкар має експертний рівень лікування патологій шийки матки. В косметології проводить ін’єкційні методи (ботулінотерапія, філери, контурна та об’ємна пластика)
Клініка Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір»)
пр-т Свободи, 33на карті
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Годіш Олександр Ярославович на Doc.ua
Лікар Годиш О.Я. є досвідченим акушером-гінекологом, спеціалістом із прийняття пологів (включно із ускладненими випадками), кесарського розтину, оперативного лікування різноманітних патологій шийки матки радикального та органозберігаючого характеру.
Novo (Ново)

Консультація без огляду - 110 грн., огляд+зішкряб - 280 грн., консультація з оглядом, зішкрябом та УЗД - 420 грн.

вул. Пилипа Орлика, 4на карті
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Надіжко Вальдемар Володимирович на Doc.ua
Вальдемар Володимирович - Кваліфікований спеціаліст з питань вагітності та акушерства. Спеціалізується на лікуванні ускладнень, что виникають під час вагітності.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карті
Франківський
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right