Луцьк
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Луцьк

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Луцьк

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Мамологія ... ще
«Оксфорд Медікал Луцьк» — багатопрофільний медичний центр, що спеціалізується на сучасних безопераційних методах лікування різних захворювань. Кращі фахівці з багаторічним досвідом роботи надають лікувально-діагностичні послуги по напрямках: проктологія, урологія, гінекологія, флебологія, косметологія, педіатрія, терапія, дерматологія, хірургія, мамологія та інші
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 10:00 - 14:00
вул. Є. Сверстюка, 1на карті
Центр

«Оксфорд Медікал Луцьк» — медичний центр, який надає лікувальні та діагностичні послуги дорослим і маленьким пацієнтам. В клініці працюють лікарі різних медичних напрямків з великим досвідом, які регулярно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах, конференціях і семінарах. Клініка має нове сучасне обладнання для лікування і діагностики широкого спектру захворювань. Великий вибір медичних напрямків центру дозволяє пацієнтам проходити комплексне обстеження в стінах одного медичного закладу.

«Оксфорд Медікал Луцьк» надає медичні послуги в таких напрямках:

• Денний стаціонар
  • Косметологія
  • Масаж
  • Лазерна епіляція

Багаторічний досвід фахівців клініки і сучасні методи лікування гарантують високий рівень послуг, що надаються. Комфортні умови, індивідуальний підхід до кожного клієнта і доступні ціни — головні переваги клініки «Оксфорд Медікал Луцьк».

Олександр 29 Березень 2024
Дуже все сподобалося у клініці.
Анна 26 Березень 2024
Впечатления очень хорошие, все очень оперативно, очень квалифицированные услуги, мне все понравилось
Марія 10 Січень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Анастасія 05 Січень 2024
Все добре пройшло.
Діана 10 Листопад 2023
Булло комфортно, усе сподобалось.